Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagyrésze miért...

Az emberek nagyrésze miért tartja fontosnak megjegyezni (hangosan), hogy a másik ronda?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy lerondáztak, de most elgondolkodtam rajta alaposabban.

Megértem ha valaki nem talál szépnek, de ennek miért kell hangot adni?

Ma is...bent ülök egy kávézóban a barátnőimmel. Rajtunk kívül egy nő és egy férfi volt bent. Elmentek fizetni a barátnőim, én maradtam az asztalnál egyedül és el kezdtem felöltözni, erre hallom, hogy mondja a férfi a nőnek, hogy:"de ronda az a lány." Hirtelen nem is néztem rájuk, csak később de akkor is rám pillantgattak.

És ez nem egyszeri eset.

Ha valami fiatal, neveletlen srác mondta volna nem is érdekel.

De ha már a normális, műveltebbnek tűnő( de csak tűnő), ember sem tudja megállni, hogy ne tudassa ezt velem akkor mit csinálhatnék?

Tény, nem vagyok egy baba arcú szépség, elég kemény és nem túl szabályos vonásaim vannak, de vannak nálam kevésbé szebbek is.

Alapjáraton az önbizalmam a béka feneke alatt.

Pláne mostanában csak negatív dolgok érnek...

Még ez is. Annyira rosszul érzem magam. Már lassan az utcára nem merek kilépni.

Tudom, hogy le kellene sz...nom. De nem megy.

18l



2018. nov. 4. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha bìrálnak tèged, akkor valamit jól csinálsz. Tartsd ezt szem előtt. :)
2018. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak semmi feltűnőt nem csinálok. Tényleg igyekszem meghúzni magam, feltűnést sem kelteni...de mindig megtalálnak.
2018. nov. 4. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak fontos beégetni a másikat, mert úgy gondolják, hogy ettől menők lesznek...
2018. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg felűnően bámult, párja észrevette, és hogy mentse a helyzetet bedobta a leszólást? 🤔
2018. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szolovjov ***** válasza:
95%
Az emberek nagy része idióta barom. A normális a ritkább. Ráadásul a sok nagyokos megmondja a másikról ránézésre hogy szép-e vagy nem. Pedig a kinézetnek a szépséghez nincs is olyan sok köze mint gondolnák. De pont ezért mondom hogy idióták.
2018. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Nem hinném. Hacsaknem azért mert ronda vagyok. Amiatt nézhetett.


#5

Nekem eszem ágában sem lenne valakinek hangosan azt mondani, hogy "de ronda vagy".

Tartsa meg a véleményét. Régen rossz ha erre nem képes.

2018. nov. 4. 23:58
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez tipikus frltekenysegi dzituacio. A pasas nezett teged ,a noje frltekeny lett es igy mondta. Mindig csak feltekenysegbol ocsarolnak masokat ebben aszereposztasban.

N/36

2018. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.
2018. nov. 5. 05:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül függ a külsődtől a dolog, többször tapasztaltam, hogy kifejezetten szép lányokat rondáznak le ugyanilyen stílusban. Ez önbizalomhiányból, irigységből, uralkodási vágyból, felsőbbrendűségi komplexusból származó törekvés arra, hogy a másik ónbizalmát letörjék. Tudom, hogy rosszul érintett, de próbáld meg elfelejteni, ez nem is igazán a külsődnek szólt. Gondolj bele, milyen ember az, aki annyira bizonytalan, hogy akkor érzi jól magát, ha sikerül a másik önbizalmába gázolni...
2018. nov. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Velem eljátszotta valaki ugyanezt, nem vagyok ronda, mondjuk akkor a hajam megázott és katasztrófa volt...


A pasija végig engem bámult szájtátva, nem igaz, hogy nem tűnt fel neki, egyszer véletlen odanéztem, szájtátva bámult, komolyan.


Aztán mikor egyedül lettem, oda is jött hozzám, még a barátnője elment mosdóba.


Elkezdett ott sipákolni, hogy mit csinál ott, erre bekamuzta, hogy "jaj de rinda az a csaj, csak összetéveztettem valakivel, utána még én mondtam, hogy maradjon". Meg rányomultam.


De azt nem vette észre, hogy előtte 2 óráig le nem vette rólam a szemét. Szánalmas.


Úgyhogy simán lehet ez is.. :)

2018. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!