Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is van olyan, hogy nem...

Mással is van olyan, hogy nem tudja megjegyezni a születési dátumokat? Akár családon belül.

Figyelt kérdés

Középsulis osztályomból 2-nek tudtam/tudom, az egyik egy nappal idősebb. Szüleimét keverem. A két tesóm közül az egyikének csak az évszámot tudom meg a hónapot. A másikénak meg semmit.

Rokonok közül esélytelen.


Mindig ég a pofám, mikor megkérdezik, hogy mikor születettek a szüleim.


Veletek van ilyen?


2018. szept. 17. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,en se tudom megjegyezni az evet. Sokszor osszekeverem a napokat is . :D
2018. szept. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is benne vagyok a klubban :D
2018. szept. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajátodat hogy jegyzed meg?
2018. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sógoromét és az egyik kedves barátnőmét képtelen vagyok megjegyezni, ami fura, mert 20 évvel ezelőtti azóta se látott osztálytársamét vagy tanáromét tudom...
2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ja, néha azt se tudom hány éves vagyok.
2018. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Google naptár mindent megold. Még a saját szülinapomra is van figyelmeztető beállítva 🙂
2018. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szűk családon belül nem, de pl nagybácsi/nagynéni születésnapján nagyon töröm a fejem.


Van am egy férfi, mesélte, hogy ő leírja a gyerekei születésnapjainak a dátumát egy papírra, fejből nem tudja - 21 gyereke van :D

2019. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy nőtől van mind a 21 gyereke; a nő azt hiszem fejből tudja a születésnapokat. :D
2019. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!