Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, hogy 23 évesen jött rá...

Gáz, hogy 23 évesen jött rá arra, hogy mit szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés

Érettségi után én munkába álltam. Hiba volt, mert a kitűzött célomat, a tanulásra spórolást nem sikerült elértem, és butultam.


Viszont a továbbtanulás mindig célom volt, csak nem tudtam, hogy pontosan mit tanuljak. De frusztrál az a tudat, hogy akikkel anno érettségiztem, ők lassan lediplomáznak, én meg sehol se tartok.


Elkésettnek és megkésettnek érzem magam. Attól is félek, hogy hátrányom lesz a korom miatt.



2018. nov. 4. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:
jöttem rá*
2018. nov. 4. 21:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő rájönni.
2018. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz.
2018. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányan tesznek le még jóval idősebben is új szakmát? Meg vannak akik 40-50 évesen diplomáznak, mert akkorra jutnak el oda, hogy tudják, mi kell az önmegvalósításukhoz. Nincs ebben semmi. Sokkal gázabb az, amikor beletörődik és elássa magát. Inkább örülj, hogy ambíciózus vagy. Sk sikert kívánok
2018. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a napokban határoztam el magam, 24 vagyok. Jól ki is jönnének a tanulmányok, mert most tervezünk gyereket vállalni, az alatt újra érettségizem, aztán mehet a felvételi is. Nem láttam eddig összeegyeztethetőnek a két dolgot, de most, munka mellett is tanulok mást, szóval miért ne? Ezen kívül nem vagyok már olyan elveszett se, mint 18-20 évesen.
2018. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az!!!!:):) Én például most váltok szakot, 20 évesen!! Mert sajnos nem tetszik a választott szakom.
2018. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy az, baromi fiatal vagy még. Hajrá!
2018. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást, sosincs késõ semmire csak el kell kezdeni :-)
2018. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
23 évesen? Ne szórakozz már, egyáltalán nem gáz. Nem vagy elkésve, az a pár év ide vagy oda, nem fog számítani.
2018. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 39 évesen jöttem rá. Na bumm.
2018. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!