Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk van az embereknek a...

Mi bajuk van az embereknek a zsíros hajjal?

Figyelt kérdés

Egyrészt a haj öntisztuló, másrészt a zsír védi a fejbőrünket pl. a hidegtől.


Mármint, értem miért zavarja az embereket, csak azt nem értem, hogy ha valaki lát egy zsíros hajú embert, azt miért kell leszólni?



2018. nov. 7. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert ronda
2018. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen. Van egy egészséges határ. A fulzsir is egészséges, mégis hülyén néz ki, ha folyik a fuledbol.

Valamint. Ha valakinek zsíros a haja, az azért van, mert nem mossa meg, egy idő után koszos. Én azt nem tudom megállapítani, mióta nem mossa a haját, mióta nem ügyel rá. Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy vízzel leoblitse, miért kezelné, ha esetleg tetves lenne?

Na ki mellé ülsz szívesebben a buszon?

2018. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert igénytelennek nézik. Nekem pl mindennap zsíros ,ezért mindennap hajat is mosok .
2018. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is igénytelenül néz ki, nem erről van szó. De nem fogom emiatt leszólni, vagy kevésbé emberszámba venni, mint egyesek.
2018. nov. 7. 23:27
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Nincs hozzá kenyér
2018. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúj
2018. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Meg mi van, ha ő is minden nap mos hajat, csak nagyon gyorsan zsírosodik a haja? Csak, mert ilyen is van ám!

Sajnos nekem is. Én tehetek erről? Ha valaki emiatt beszól, az felőlem el is áshatja magát a kert végében.

2018. nov. 7. 23:36
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Tehetsz
2018. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon zsírososdik a hajam, de a megfelelő samponnal és balzsammal kibír 1 napot. Másnap összefogva van a hajam, ketnaponta mosom.

Én mondjuk nem szoktam foglalkozni mások külsejével, de ha pl egy barátom lenne igenytelen, akkor nem szívessen mutatkoznek vele. Ez ugyan olyan, mintha koszosan, bübösen mászkálna. A zsíros hajba rengeteg kosz tapad meg, mindennek lehet nevezni de öntisztulónak semmiképp.

2018. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már zsíros hajam, de sosem tűnt fel, hogy melegítené a fejemet...


Én nem szólom le, de tényleg nem szép és hülyén is áll a haj úgy, legalábbis az én egyenes szálúm azt teszi. Plusz utálatos érzés az embernek magának, nem? Totál igénytelen hatású, de persze van az úgy, hogy valaki elfelejti, mert kisebb gondja is nagyobb annál épp vagy extra hamar zsírosodik a haja. Ezek miatt nem nézem le azt, akinek zsíros (mondjuk észre se veszem, nem vagyok én olyan figyelmes az emberek hajára), de az emberek zöme túl könnyen következtet és ítél.

2018. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!