Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csúnya embereknek...

Hogy lehet csúnya embereknek szép gyerekük, és szép embereknek csúnya gyerekük?

Figyelt kérdés

Pl. Miranda Kerr:

[link]


[link]


[link]


Vagy Liv Taylor:


[link]


[link]


Palvin Barbi:


[link]


Angelina Jolie és Brad Pitt gyereke a szüleihez képest nem túl szép szerintem:


[link] [link]


2018. okt. 1. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. okt. 1. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
A szepseg relativ. Szerintem Angelina gyereke szebb, mint az anyja, es Miranda szülei egyaltalan nem csunyak.
2018. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Én nemtudom mi szép ezen a kocka fejű Angelinan. Gyereke szebb.
2018. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Mért ne lehetne? Szőke embernek is lehet barna gyereke, sőt fehérnek is néger, kék szeműnek barna, magasnak alacsony, 160-as IQ-júnak szellemi fogyatékos. Akkor?...
2018. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert ápoltak, ha jol latom az elejen, rosszak a fogai, nem kezeli az arcot, nem sminkeli, oregek mar...
2018. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem Palvin Barbi anyukája nem ronda alapból, Angelina Jolie gyereke pedig már most szebb, mint az anyja, meg a másik, hogy lehet kb. 12 éves, lehet, pár év múlva tök jóképű lesz.
2018. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy fiatalabb korukban a szüleik is jobban néztek ki... Amúgy én sokat hallom azr, hogy sokszor a gyerek inkább a nagyszülők vonásait örökli, lehet, hogy itt van a kutya elásva...

De egyébként én sem tudom, kíváncsi vagyok a válaszokra. Talán a tudomány rovatban értelmesebb válaszok jöttek volna, kivéve, ha vita alakul ki arról, hogy "mi az, hogy szép"...

2018. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es:én is az apai nagyapámra hasonlítok a legjobban az egész családban. Sokan el sem hiszik, hogy a fater a vérszerinti szülőm. :D
2018. okt. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Palvin Barbara apjara hasonlit. A csajnak az ora meg van operalva. 40 evesen nem biztos, hogy “szep” lesz.
2018. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Shilo, apjara, Brad Pittre hasonlit.
2018. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!