Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen embereknek tartjátok...

Ti milyen embereknek tartjátok az X-faktor zsűritagjait?

Figyelt kérdés

Szerintem Peti egy ízig vérig bohóc figura és ezzel mindig színt visz a műsorba.


Alex viszont túlságosan komoly,szinte mániákusan.


Gigi gyakran játssza az eszét ahhoz képest hogy ő is egy tehetségkutatóból került ki.


Laci meg mint egy vad bika,olyan bőszen feszít,jószívű csak néha túlzásokba esik.


2018. okt. 15. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Régen (Megasztár első-második széria pl.) legalább arra figyeltek, hogy a zsűritagok között legyen tehetséges, elismert művész. (Presser, Novák Péter, Pierrot pl.)

Ma meg már zsűritagnak is csak a mitugrász, felkapaszkodott nyikhajok jutnak, mint bájalex meg a Puskás.

2018. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
35% no offense, de neked valami mentális bajod van?
2018. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az Amerikai X-Faktorban művészek a zsűritagok, meg persze az a fickó, aki az egészet kitalálta.

Érdekes módon abban nem üvöltözik egymással a fellépő meg a zsűri, nem vágják egymáshoz tapló paraszt módon a mikrofont és egyéb tárgyakat, nem zavarják el, hogy takarodjál haza, és hasonlók, nem alázzák meg ország-világ előtt, hogy szar vagy, max. megmondják neki, hogy nem tud énekelni, de azt sem tapló leszólós stílusban.

Szóval én inkább azt szeretem nézni.

2018. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A 10 éves fiam teljesen kiakadt attól, hogyan beszélnek a versenyzőkkel. Múlt héten látta először a műsort.
2018. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézek TV-t, pont az ilyen műsorok miatt.
2018. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

nézi még valaki???

sajnos annyira agyon van reklámozva ez a szennyműsor, h akaratlanul is szembesül az ember az ott folyó dolgokkal.

Azonkívül , h az egész műsor megjátszott, a zsűri is gusztustalan

első 2-3 évadig még úgy ahogy néztem, de már akkor se a tehetségekről szólt.

meg lehet nézni youtuben egy X-Faktoros sztár nézettségét és mondjuk egy-két fiatal vloggerét, rappperét. százezres különbségek vannak. akkor mégis ki kíváncsi rájuk, ki fogja megvenni Tóth Andi lemezét, meg mittomén utána még kik nyertek. mert még számukat nem hallottam

2018. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elég durván beszélnek a versenyzőkkel.

Nem azt mondják hogy nem volt jó ez a produkció, hanem hogy "szar volt", meg beszólnak nekik.

Beszélhetnének velük kedvesebben.

2018. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Kamuvéleménymesterek.
2018. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egesz egy reality show , hamar Nem sok reality van. Az egesz eloreirt scriptrol megy. A produszerek Igy gondoljak, ha nincs drama, nincs kozonseg. Ezt a versenyzok is tudjak. 15 perc hirnevert hajlandok lenyelni. Mit is mond ez mindent a versenyzokrol???
2018. okt. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Mitől vagy benne biztos hogy tudják? Elfelejtetted, hogy itt pár éve még gyűjtést szerveztek sorozatkarakterek szemműtétjére. Szerinted akik tényleg úgy mennek oda, hogy azt hiszik van esélyük, azok megérdemlik ezt? És tényleg azt gondolod, hogy az emberek azt szeretik nézni ha valakit megaláznak? A másik véglet meg amikor felfuttatnak valakit, akit már előtte leszerződtettek. Nem, nem gondolom, hogy az emberek, akik oda mennek versenyezni/szerepelni tisztában vannak azzal mire használják őket.
2018. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!