Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire megszokott dolog a...

Mennyire megszokott dolog a nyilvános, mások előtti szellentés?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban ahhoz szoktam hozzá hogy ezt nem illik mások közvetlen közelében kiengedni ha megoldható pár lépéssel arrébb.


De ismerek több embert akik legnagyobb természetességgel kiengedik a dolgot, sőt szólnak is előtte, hogy na most jön merthogy ő éppen hagymásat evett reggelire és fel van puffadva.És ezt akár munkahelyen kollégák előtt, baráti összejövetelen, bárhol megcsinálják.


És látszik hogy neki ez teljesen megszokott.


Ez a viselkedés ez általában megszokott vagy azért inkább kivétel?



2018. nov. 8. 10:47
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
13%
Ez parasztság.
2018. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Ritka nagy bunkóság, én biztos elküldeném a francba az ilyet. Ez egyáltalán nem vicces, nem férfias, hanem gyomorforgató és gusztustalan.

Egyébként a legviccesebb, amikor nyáron egy étteremben egy fehér nadrágos nő elfingta magát, gondolom halkat akart, de nem úgy sikerült. 5 másodpercen belül pedig barna foltok jelentek meg a fenekén. Szóval ott még több is jött, mint levegő, rettentő ciki volt.

2018. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Pont annyira illetlen, mint dohányozni másik között, akik nem dohányoznak. 😊
2018. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Baráti társaságnál, családban nem meglepő. Vagy ti nem fingtok álmotokban?
2018. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez valóban parasztság.

Persze, vannak véletlenek és nyilván van olyan, hogy akaratlanul is előfordul. Ilyenkor az ember nem vesz róla tudomást. De hogy rendszeresen, és még fel is hívja rá a figyelmet; na az nem fér bele a kulturált viselkedésbe.

2018. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Lany vagyok, es egy paraszt

A csaladom es a barataim elott is fingok, es nem azert mert ez poen vagy ilyesmi, persze nem erzem magam sz*rul tole. Azert csinalom, mert ha faj a hasam kib*szottul nem fogok szenvedni ha nem tudok mast csinalni. Egyszer elek, nem fogok szegyenkezni olyan dolog miatt ami TERMESZETES es amirol NEM TEHETEK.

2018. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6


Nincs ezzel gond, itt arra gondolok hogy ilyenkor nyugodtan arrébb lehet menni ki a mosdóba és kiengedni a dolgot. Ez szinte mindig megoldható. Hogy ne legyen kellemetlen szag a többieknek. csak ennyi.

2018. nov. 8. 11:31
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Lány létedre hogy lehetsz ennyire közönséges?? Fingjál a jó anyád orra alá, de ne másoknak kelljen már szagolni a bűzödet! Ez különbözteti meg az embereket az állatoktól, hogy tudnak kultúráltan viselkedni. De szerintem te nyugodtan beköltözhetsz a disznóólba is, ott kedvedre röföghetsz és finghatsz egyszerre, de emberek közé ne menjél.
2018. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6

Sz.rni is természetes és fáj a hasad, ha visszatartod. Azt is az osztálytársaid, a kollégáid szeme láttára végzed a folyosón, vagy a buszmegállóban reggel hétkor?

2018. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Parasztság?

Falusi vagyok szóval "jobb kint mint bennt."

Ha én fingok, finganak utánnam a haverjaim is.

De nyugalom csak ha haverokkal vagyunk akkor szoktunk ennyire parasztok lenni .

És ha esetleg városba vagy moziba vagy kávézóba vagy ahol sok ember van ott nem csinálunk ilyen dolgokat.

Ha nagyon kell akkor ott a wc.


Vicces, hogy mennyi finomp@csa ember van :D

2018. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!