Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan éltétek meg az első...

Ti hogyan éltétek meg az első nyilvános, mások előtti szellentést, pukit? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mások előtt nem szokásom fingani, de ha az utcán mennék haverokkal, vagy bárkivel is, elviccelném az egészet és nem érezném magam kínosan miatta.

Suliba nálunk szinte minden napos az ilyen, de mi csak nevetünk rajta egy jót.:D

2013. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem az elsőre. Valószínűleg még a pelenkám visszhangzott tőle.
2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!

Bocsi, félreolvastam a kérdést..

2013. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszer átjött hozzánk valaki és nekem már nagyon kellett finganom. Pont mentem volna ki,hogy ne ott jöjjön ki, de valamiért le kellett guggolnom... Az akkorát szólt, hogy a szomszéd városban is hallhatták. Utána csak egyszerűen elnézést kértem.
2013. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az óvodás éveimre nem emlékszem ilyen mértékben.
2013. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 belbolyhocska válasza:
Nálunk a baráti társaságba csak nevetünk rajta, nem csinálok belőle különösebb problémát. Na de ha a barátomról van szó.. Hajjajj :D Eddig 2-nél tettem meg a dolgot, az elsőnél álmomba (jajj de ciki), a második meg piszkált vele, hogy én nem is szoktam. Az összes barátomat kiküldtem a házból, ha WC-re kellett mennem, teljesen ki voltak tőle. A második fiú akiről írtam, vele együtt élek már több, mint 1 éve, így nem igazán zavartat a dolog. :D
2013. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tornaórán,felülésezés közben.Azt mondtam,a hónaljammal csináltam:-)
2013. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
,,na de tanárnō... ez azért mégicsak túlzás nem,?"
2013. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!