Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Valami tipp hobbinak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmiben nem vagyok jó, nincs úgy kifejezetten hobbim se. Mindig irigyeltem azt aki tud rajzolni, én egyáltalán nem tudok, de ha bele is kezdek csak kudarc az egész. Sokáig nem tudtam mi szeretnék lenni, ezért elvégeztem egy szakmát, majd sokan mondták, hogy miért nem foglalkozok gyerekekkel hisz értek a nyelvükön, ekkor beugrott hogy az óvónő szakma jó lenne. Viszont sajnos a matek nem megy, minden tárgyból megvan az érettségim, viszont matekból megbuktam, így még jobban elvagyok keseredve, hogy nem csak olyan hobbim nincs amiben jó vagyok, de még dolgozni sem fogok azt amit szeretnék, mert óvodapedagógus vagy kisgyermeknevelő végzettségre lenne szükségem, de az egyetem számomra kizárva, pedig nagyon szeretem a gyerekeket.

Vissza térve a hobbira, a rajzon kívűl tetszik még sok olyan amihez kézügyesség kéne, de az ugye meg nekem nem igazán van, és hiába kezdek bele valamibe nem úgy sikerül. Tetszik a műkörmözés de szerintem az sem menne. Nincs nyelvérzékem pedig több olyan nyelv van ami tetszik. Nem tudom mibe kéne bele kezdenem.


2018. nov. 9. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemtudom, én azon akadtam fenn, hogy a matekérettségi tart vissza az álmodtál, akkor csináld meg.

Én megbuktam 12 év végén matekból, a potvizsgan atmentem, és megprobaltam letenni az érettségit, amin 2x megint megbuktam, csak harmadszorra mentem át, de meglett.

2018. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én makettezem. Színházi díszletek tökéletes mását készítem el, kicsiben. 6 éve ez a hobbim. Szeretem! Nagyon.


18/fiú

2018. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!