Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyenge, esendő nők (már)...

A gyenge, esendő nők (már) csak a mesékben léteznek?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de elegem van az erős, független csajokból. Szeretnék egy olyan lányt, akit meg tudok védeni, akinek nehezére esnek bizonyos dolgok, és ki tudok állni mellette, számíthat rám. De ma már hol van az ilyen? Volt egyáltalán valaha? lol Kezdem azt hinni, hogy gyenge nők = tündérmese.

2018. nov. 9. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem határozott lenni, de alapjában véve nagyon félénk, szorongós, határozatlan vagyok, és gyakran vannak pánikrohamaim is.


(csak azért írtam le, hogy lásd, vannak, de már van lovagom :) )

2018. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ja, te vagy a herceg a meséből, aki megvédi a hercegnőt, aztán meg nyervákol h a csaj állandóan picsog és a cipőjét se tudja bekötni :D Te se éltél még együtt tehetetlen és életképtelen emberrel, ha erre vágysz.
2018. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább mondanám magam gyengének és esendőnek, mint erősnek és függetlennek, ha csak e közül a két véglet közül lehet választani.
2018. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, én pont múlt héten ültettem le a férjem a fürdőszobába a mosdóhoz, nézze már meg a lefolyót, mert nem megy le rendesen a víz. Úgy találta, hogy nincsen neki semmi baja, biztos én lettem türelmetlen újabban :)

Tegnap teljesen eldugult, nem ment le a víz. Két percembe telt szétszedni a cuccot és kibányászni belőle a patkánnyi méretűre dagadt hajcsomót. Kettőnk közül nem nekem van hosszú hajam... annyira, de annyira szeretnék esendő nő lenni, hol lehet jelentkezni?

2018. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
4-es jól összefoglalta. :)
2018. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
A gyenge emberek általában azt akarják, hogy a körülöttük lévők elbukjanak, másoktól függők legyenek, és olyanok legyenek mint amilyenek ők. Ha más gyengeségét látják, akkor kevésbé érzik magukat szánalmasnak. Te ilyen embernek tűnsz. Attól, hogy te az egod legyezése érdekében egy nálad is gyengébb nőt akarsz magad mellé, még nem azt jelenti, hogy jó dolog egy olyan kapcsolat, amiben azt várod el, hogy tőled függjenek. Egy jó kapcsolatban egymásra számíthattok, és egymást támogatjátok.
2018. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen elkèpzelésed van az ideáloddal kapcsolatban, azért jó lenne tudni, hogy mennyire vagy erős férfi? Mekkora a bicepszed? Mentálisan ès fizikálisan is erősnek tartod magad?
2018. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hány ember s hosszab kapcsolatokban ígértek támaszt, majd megcsaltak/otthagytak megtörve...


Ezért kellett változtatnom.


Amúgy hány éves vagy? Mi alapján érzed azt, hogy tudnál támasza lenni egy nőnek?


Lehet talpamra esek, de én is ki ki zökkenek instabil vagyok csak nem mutatom ki.


Faszikkal meg úgy vagyok kerülöm őket, mint párkapcsolat:


Addig kell nekik az ékszer míg csillog s nem az övüké, de amint birtokolnak egy félre rakott tárggyá válok...


Most is csorgatja 6 faszi a nyálát...

Mindegyiknek megmondtam:

Olyan szorgosan kellene magam után lerakni a taposóaknát, mint jancsi és juliskának a morzsákat...s az utánam futkosók repülnének :)


Meg kellett tanulni az önvédelmet, fizikailag is, több sportot kipróbáltam, míg megtaláltam a számomra ideálisat.

Rengeteg beteg állat van... Tudnék mesélni.


25

2018. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

nagyon sok életképtelen és buta nő él a világban rajtuk kb segíteni sem lehet és sajnos nem csak a mesékben léteznek...


ma már a világ megkívánja, hogy legyél erős, mert a gyengét eltiporják! egy nő nem attól lesz "igazi nő", mert gyenge esetlen! egy jó kapcsolat nem arról szól, hogy a másik kiszolgáltatott helyzetben van és a férfi számára a mentsvár aki mindenben segít, mindent megold helyette.


te egy gyenge határozatlan lányra bíznád a gyerekedet aki még magára sem képes vigyázni?


mitől akarod védeni a nőt? jó esetben biztonságban van bármerre is menjen, ha mégsem így van, akkor költözzön el...


nem minden nő ezermester és ért mindenhez, sokaknak segítségre van szükségük, de kiakasztó lenne, ha mindent tőled várnának, egy idő után terhes lenne számodra

2018. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge, esendő nő van egy pàr... kettőt is tudok akik megcsalták a férjüket... mi ez ha nem esendőség?
2018. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!