Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert leteznek buta emberek?

Miert leteznek buta emberek?

Figyelt kérdés

Komolyan nehany ember olyan buta, hogy azt mar el sem lehet mondani. Van egy ismerosom aki rohadtul idegesit. (Persze mas buta embert is ismerek, de o a legbutabb mindkozul.)

Olyan hulye kerdeseket kerdez, hogy csak nezek. Gondolkodni nemtud, nem gondolja at sosem mielott beszel valamit. Amugy o az osztalytarsam es a suliban o a "luzer csaj".

En vagyok az egyeduli lany aki szoba all vele, mert sajnos rajtam maradt. Oviban meg nem lattam, hogy milyen es azota rajtam maradt. Csak en vagyok neki, mert a tobbi lany nem foglalkozik vele. Amikor nem vagyok suliba akkor mint egy szellem szo nelkul koveti a lanyokat mindenhova kullog utanuk, de beszelgetni nem beszelget veluk. Eleg csendes. Velem azert beszel, de kettonk kozul is, en beszelek csak, mert o alig szol valamit. Ha szol is csak egy rovid mondatot, amugy csak bologat mindenre mosolyogva. Viszont amikor megszolal olyan hulyesegeket tud mondani, hogy az mar faj. Ha megkerdezem tole, hogy hanyast kapott egy tantargybol akkor aztmondja, hogy 4-est, holott nem hiszem el neki, mert mondjuk matekbol tuti, hogy nem lehet 4-es hiszen a rosszabb csoportban van es ott is 2-es. Persze tudom, hogy miert kamuzik. Mert en jobb vagyok a tantargyakbol mint o, es nem akar beegni elottem a 2-esevel. De akkor is idegesit, hogy hazudik. A multkor megkerdezte tole a magyar tanar, hogy ha a versben volt 2 ember es 300 katona akkor osszesen hany ember volt? Erre o aztmondja 3-an! :D Matekoran egy konnyu szorzast, osztast nem tud elvegezni. A multkor kikellett mennie es megoldani egy feladatot. 2:2-re azt irta, hogy az 4.

Meg latom amikor facebookon nez valami liveot. Multkor peldaul az egyik kulfoldi ruhaceg livejat nezte es beirta, hogy nyilni fog-e egy olyan ruhauzlet abban a varosban ahol elunk. De ahol mi elunk az egy nagyon kicsi magyar varos. Most mert pont ott nyilna egy kulfoldi uzlet? Miert nem inkabb Budapesten? Szoval nem tud gondolkozni a csaj.

Es az is rohadtul idegesit, hogy mindenben utanoz. Ha nekem a rozsaszin a kedvenc szinem akkor neki is, nekem szoke a hajam, akkor mar o is szoket akar, ha en nezek egy sorozatot, azt mar o is nezi es az mar neki is a kedvence. Annyira, de annyira idegesito, hogy azt elmondani sem tudom. Komolyan neha legszivesebben megolnem.


Miert elnek ilyen emberek a vilagon? Miert szulettek ezek meg akiknek ilyen nehez felfogasuk van sot felfogni sem tudnak semmit? Semmi ertelme az ilyeneknek elniuk. Akkor miert vannak, mi celjuk van?? Szerintem semmi!


2018. okt. 11. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én is ezt kérdezem, képesek egy online közösségi felületre ékezet nélkül kiírni egy bugyuta kérdést.
2018. okt. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért hogy buta kérdéseket írhassanak ki Gyakorira.
2018. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, neked nagyon fontos ez a lány, és többet várnál tőle. Biztos furcsa lesz ezt elképzelned, de az, hogy legszívesebben megölnéd, azt jelenti, hogy szereted őt. Olyan mintha testvérek lennétek. Csak te szégyelled ezt a testvéred, mert nem akarja megkeresni saját magát. Nincs egyénisége, személyisége, semmi, és haragszol is rá ezért. Pedig ahogy leírtad őt, nagyon úgy néz ki, hogy komoly érzelmi sérülések érhették hosszútávon, szóval nem annyira tehet róla hogy ilyen. Segíthetnél neki, kezdetben növelhetnéd az önbizalmát, néha megdícsérhetnéd valamiért, elmagyarázhatnád neki, hogy az ő véleménye is lehet annyira fontos mint másoké. Szokott az ilyesmi működni, csakhát nagyon hosszú idő és rengeteg türelem kell hozzá, neked meg pont az nincs mostanában. Pedig megérné hidd el. Magad miatt is. Látszik hogy bánt téged ez a helyzet.
2018. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Angol gepem van, nemtudok ekezettel irni okoskak.

Vagy ti is tenyleg ennyire hulyek vagytok, hogy azthiszitek, hogy en azt hiszem, hogy nehany szot ekezet nelkul kell irni. Csak mondom, irodalombol az egyik legjobb vagyok az osztalyban.

Most komolyan minden egyes kerdesem utan oda kell irnom, hogy "bocsi, hogy nem irtam ekezetet, de angol a billentyum". Kicsit mar unom ezt minden kerdesem utan odairni. Ha valakinek nem tetszik, hogy ekezet nelkul irok, akkor valaszoljon annak aki ekezettel ir. Nyilvan nem tudjatok ertelmezni a szoveget. Ezek szerint ekezet nelkul ti nem ertitek meg. :D Akkor viszont nagy gondok vannak veletek. Erre az oldalra mindennap kiirnak emberek kerdeseket es sok olyan kerdes van ami ekezet nelkuli, jobb ha megszokjatok vagy toroljetek magatokat az oldalrol.

De nem is ertem miert beszelek itt nektek, hiszen ekezet nelkul irok. Huha! Hat azt ti ugyse ertitek! XD


Az utolso valaszolonak koszonom szepen a valaszat. Nem tudom, hogy hogy erted azt, hogy ha megolnem akkor annyira szeretem mint a testveremet. Azt, hogy megolnem azt komolyan gondolom, tenyleg nem vicc! Persze most lehet, hogy itt nehanyan pszichopatanak fognak gondolni, de nemerdekel. De komolyan neha elkepzelem, hogy milyen jo lenne belevagni a kest vagy 10-szer is vagy megfojtani egy parnaval amig ki nem fujja az utolso levegojet is, vagy valami olyat tenni vele amivel lassu es fajdalmas halalt hal. Jot biztos nem akarok neki. Nem akarom az onbizalmat novelni, mert meg a vegen tobbre tartana magat nalam vagy jobbnak/szebbnek gondolna magat. Pedig semmiben sem jobb nalam. En vagyok a jobb mindenben. Szepnek meg egyaltalan nem az. Egy luzer kinezetu, szemuveges, mindig sarga lerakodas van a fogan es mindig zsiros a haja. Es vekonynak sem mondanam. Mint egy nagy zsak olyan a teste. Es kepzeljetek multkor letaknyolta az uj cipomet. A takony is gyakran log az orrabol. Es ott alt elottem es tusszentett egy nagyot mire a suru, sarga takony a cipomon landolt. Majnem elokadtam magam. Jol le is b*sztam, hogy hogy lehet ilyen bena es, hogy milyen undorito, fujj! Mozgasa sem jo, mondjuk az azert mert veseatultetese volt par eve, tehat nem az igazi vesejevel el.


Szoval egyaltalan nem szeretem. Rohadtul ruhellem. Marcsak 1 evet kell kibirnom vele aztan elvalnak az utjaink (hala istennek). Az tuti, hogy utana facebookrol is kikovetem es mindenkapcsolatot megszakitok vele. Hiaba hivogat majd, hogy talalkozzunk, majd megmondom neki, hogy az uj barinoimmel vagyok, aztan had essen neki rosszul, hogy o meg egyedul van. Most is szoktam neki mondani, hogy nekem mennyi baratnom van, es mindig programokat szervezunk, (ot persze kihagyjuk belole :D) es latom rajta, hogy ez neki rosszul esik, merthogy neki rajtam kivul nincsen senkije. Sot gyakran meg ensem vagyok neki, mert en is inkabb az eletrevalo baratnoimmel vagyok minthogy vele. Es direkt elotte szoktam mondani mindig, hogy ma eppen mit csinalunk a lanyokkal. Mindig direkt elotte mondom, hogy milyen jo, hogy nekem ezek a lanyok vannak, mert ok igaz barataim. Neki meg rosszul esik, mert rola sosem mondok semmi jot. Szoval latom rajta, hogy feltekeny egy kicsit es rosszul esik neki. De ez engem orommel tolt el, ha neki rossz valami :D

2018. okt. 12. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig valami csak van. Olyan nincs hogy valaki "rajtad marad". Tetszik vagy sem, köztetek kapcsolat van, csak ez a viszony nem egészen tisztázott. Szeretsz jobb lenni nála. De az alapján amit írtál róla, ez nem egy nagy teljesítmény részedről. Egy testileg sem és mentálisan sem egészséges emberhez méred a képességeidet. De miért? Ki ő neked? És miért zavar rajta szinte minden? Mintha rajta akarnád kiélni minden frusztrációdat. Olyan nincs, hogy valaki mindenben rossz, hogy nincs egyetlen jó tulajdonsàga sem. Nem mondod ki hogy utálod, mert talán nem is. Talán megveted. Áhhoz viszont kell, hogy legyenek pozitív érzéseid is felé. Mert az olyan embereket akiket nem tartunk semmire, nem is igazán vesszük észre. Nem zavaróak. Ha már valakit megvetsz, idegesít a viselkedése, attól már valamikor valamit elvártál, aminek nem felelt meg. Szóval lehet nem szeretetnek kellett volna nevezni, de akkor talán mégis neked lehet szükséged valakire, akitől azt kapod amit tőle nem, és ezért rá haragszol. Egyébként azt mondják mindenki jó valamire, más nem elrettentő példának. :) Lehet valamilyen módon ő is fontos szerepet játszik az életedben, csak még nem derült ki hogyan.
2018. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso, igen lehet, hogy o is szrepet jatszik, vagy lehet, hogy van valami oka, hogy az elet ugy hozta, hogy ismerjem. Nemtudom.

Jo tulajdonsag?? Hat... ha nagyon akarnek valamit mondani akkor aztmondanam, hogy nem magamutogato, meg nem fonokoskodo. Ez jo tulajdonsag mert nem szeretem a magamutogato, dirigalos embereket o meg alig szol 2 szot, szoval ez mar oke. Viszont nem ilyen baratsagra vagyom. Idegesit, hogy engem utanoz mindenben. Nem ertem, hogy ezt miert csinalja, de nagyon idegesito ez. Meg, hogy nem lehet vele normalisan beszelgetni, ugy ahogy az igaz baratnok szoktak, mert o olyan buta, hogy ha valami komolyabb dologrol beszelek neki azt fel sem tudja fogni csak bologat. Meg a bajaimat sem mondhatom el neki, mert sosem mondja azt, hogy "jo nyugi, minden rendben lesz". Az igaz baratnok ezt mondjak meg nyugtatjak a masikat ha szuksege van ra. O meg csak csondben halgat. Gondolom azert nem mondja mert nem meri, vagy csak nem akar "tanacsot" adni, hogy nyugodjak meg, vagy nemtudom.

Nem lehet vele ugy hulyeskedni sem mint egy igaz baratnovel, tehat o csak arrol tud beszelni, hogy "vegre mindjart pentek".

2018. okt. 12. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!