Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyors beszédet felfogod?

A gyors beszédet felfogod?

Figyelt kérdés

Csak nekem probléma, hogy nem tudom követni, ha valakinek gyors a beszédtempója?

Mit teszel ilyen esetben?



#kommunikáció #hadarás #társalgási szokás #személyes beszédstílus
2018. nov. 11. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Fel. De ha logikailag mond valami olyat kozben, amin 1-2 mp-re el kell gondolkoznom, akkor addig igen, azalatt az 1-2 mp alatt fekete kep lenne. :D
2018. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A gyorsat igen, a hadarást nem
2018. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2018. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.. Azt hittem egyedül vagyok ezzel :D Nem tudom miért van ez, egyszerűen nem értem, amit mondanak.. Mások meg igen rajtam kívül.. :(
2018. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van /volt szaktársam aki hadart , gyorsan beszélt , egy levegővel mondta el a dolgokat, de rengeteg információt egyszerre.

Az egyik csajtól szószeront lefáradtam, a masiknal meg sajnos van hogy oda se figyelek már egy idő után és asitozom is. Illetlen, tudom, de egyszerűen nem tudok ennyi infót egyszerre feldolgozni :D

2018. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm aki kicsit hadar. Először nagyon fura volt, és sokszor visszakérdeztem, de mostanra már megszoktam hogy így beszél.
2018. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Felfogom, csak értsem, hogy mit mond, mert van olyan ismerősöm, aki annyira hadar, ráadásul szinte zárt szájjal, hogy fordítókulcs kell hozzá.
2018. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha érthető akkor többnyire fel. De azért itt is vannak szintek.


Építőiparban mikor bejön az amúgy is hadaró kisebbségi aki képtelen kifejezni magát, na azt időbe tart dekódolni.


Vagy ott van apám húga. Annyit pofázik folyamatosan megállás nélkül, hogy egyszerűen leszívja az ember agyát.

2018. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én is nagyon gyorsan beszélek, a családom is. Nekünk természetes, más van, hogy visszakérdez.
2018. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a lassút is nehezen néha. :D Beszélgetés közben úgy el tudok gondolkodni, hogy megfeledkezem róla, hogy létezik a másik fél, szóval olyankor csak bólogatok mosolyogva. :D
2018. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!