Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi fel néhány magyar...

Miért veszi fel néhány magyar a cigányok viselkedését/beszédét?

Figyelt kérdés
Mar sokszor láttam ilyet, de különösen nem érdekelt, viszont múlthéten a suliban egy szőke tej fehér zöld szemű lányt hallottam így beszélni és nekem volt kellemetlen ezt hallani, annyira megragadt bennem ez hogy gondoltam felteszem ezt a kérdést. Nem néznek tükörbe? Egy cigánynak jól áll, így beszélnek. De egy magyar, miért?
2018. okt. 29. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Fejtsd ki, mit értesz "cigányok viselkedése/beszéde" alatt, mert így nem sokat tudok válaszolni....
2018. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem néhány, hanem sajnos nagyon sok, teljesen elfelejtve a szép magyar szavakat, kultúrát, szokásokat. Sajnos a magyar média tolja a c.gány szavakat
2018. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyes. A beszedstilus,szóhasználat. Gyere mán more , jaj istenem ne tegyed mán magadat . stb
2018. okt. 29. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem baj ha egy magyar is megtanulja a cigány nyelvet ahogy az sem baj ha egy cigány megtanulja a magyar nyelvet!
2018. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Ugye tudod hogy a tejfölszőke emberek valószínűleg csak részben magyarok??
2018. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Fábry Sándor jól alakította a cigány vajda szerepét, csúnya beszéd nélkül. És Tüdő nevű kitalált személyt is jól megformálta.


A kérdésedre válaszolva, aki oda jut, a szinészi karrierrel kacérkodik.

2018. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, főleg azokra volt ez jellemző amúgy, akik ilyen cigánylakta falvakból jártak be. De volt olyan gimis osztálytársam is, aki városban lakott születése óta és régebb óta is ismertem és anno normálisan beszélt, illetve viselkedett, aztán gimiben elkezdett egy cigány gyerekkel meg a tanyasi haverjaival barátkozni és azóta ő is olyan lett...Ő is amúgy ilyen tipikus fehérbőrű, tejfelszőke hajú, kék szemű lány, és úgy beszél, mint valami utolsó cigány, szörnyű hallgatni, amikor mondják egymásnak a barátaival, hogy "há gyere mán, a rák egye ki a beled", meg ilyesmik..
2018. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Irigység? Vagy nem tudom.
2018. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért mert ők is tudnak valamit!
2018. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
25%
SZERBUSZTOK! El mondom a véleményem szerintem mi cigányok között vannak jók és rosszak .De sajnos a rosszak lenézetik a jókat azért mert kötözködőek,lopnak.csalnak,hazudnak,stb.A Rossz bűnöző cigányokért ítélik el a jó rendes normális becsületes cigányokat a magyarok.A múltkoriért
2018. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!