Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete új munkahelyre kerültem. Van egy tőlem 7 évvel idősebb lány, aki nagyon kedves és érdeklődő volt irántam, kereste a társaságom, közel ült hozzám. De én nem akartam tőle semmit a korkülönbség miatt, és próbáltam nem többet látni ebbe, mint "kedvesség". Aztán utánam egy héttel jött egy új kolléga. Haverok lettünk. Mostanában többet kezdtem el gondolni erre a lányra. Valahogy annyira szívesen megölelgetném. De ma kiderült, hogy összejöttek a csávóval. Ketten voltunk a sráccal ("srác" - hát harminc valamennyi lehet), amikor a lány odajött, és mondta, hogy a barátja. Kicsivel utána leléptem, hogy kettesben hagyjam őket. Azóta olyan rossz. Nem akartam őt, de most mégis sajnálom, hogy nem az enyém. (Bocs, hogy tárgyként beszélek róla, de így tudom csak kifejezni az érzést.)

2018. nov. 11. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Elõfordul az ilyen,nagyon sok mindent nem tudsz tenni, álltalábam az ember a hibáiból tanul, szerintem lépj tovább, nem érdemes várni, õ sem várt örökké, ne szomorkodj, tedd túl magad és találj egy hozzád való nõt, sok sikert és kitartást :-)
2018. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!