Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en veszitettem el az...

Csak en veszitettem el az erdeklodesem minden felé? Teljesen közönyös lennék?

Figyelt kérdés

Semmit se várok már el az emberektől. Nem hiszek az olyan tündérmesékben, hogy család, barátok, szerelem.

Nagyon befellegzett nekem, hogy ennyire szürkében látom a világot? Idővel változhat még ez?



2018. nov. 12. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak időszakos ne aggódj.

Valaki majd jön és meghülyit, akkor boldog leszel csak aztán vigyázz hogy ne végződjön rosszul...


AMúgy emberektől bármit is elvárni hülyeség. Az ember mint faj nem arról hires hogy megbizható és törődik másokkal.


Amig elvárásaid vannak addig persze hogy senkit nem érdekelsz, miért érdekelne egy ember aki csak az elvárásait sulykolja.

Ha nincs elvárás, nincs nyomás, még akár valaki kedvelhet is téged a közeli jövőben.

2018. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrèg voltam egy trèningen ès erre ott jöttem rá. Baromira nem èrdekel, hogy kinek milyen èlete van, ki mikor nyîr füvet otthon, milyen "rôzsás",de kèrèsz èletű kapcsolatok lèteznek, stb.
2018. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok már. Sajnos nekem az a ritkaság, ha sikerül rövidke időkre kitörni ebből, egy-egy értékes embert megismerve, akik életet lehelnek belém, aztán magamra hagynak és kezdődik minden elölről. Ennek ellenére próbálok hinni abban, hogy ez változhat, de ahhoz én is kellek.
2018. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depressziónak hangzik, és valamennyire ismerős.
2018. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!