Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszítettem?...

Nagyon sokat veszítettem? Érdemes elkezdeni 17 évesen harcművészetet?

Figyelt kérdés

Láttam videókat és személyesen is megnéztem pár edzést és rájöttem, hogy ez nekem vagyon bejön. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy abból lesz jó harcművész, aki 10 éves kor alatt elkezdi tanulni, illetve akkor érdemes.

Nagyon sokat veszítettem vagy egyáltalán van értelme még ilyenkor elkezdeni ju jitsut vagy vmi összevont önvédelmi harcművészetet?


2018. jún. 10. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem késő de fiatalon kell elkezdeni...hogy lenne mar keso 17 eves vagy....
2018. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Versenyző akarsz lenni. bajnokságokat nyerni ? Akkor késő. Ha hobbiból akarod ,vagy hogy megvédd magad, és egészséges legyél, akkor egyáltalán nem.
2018. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy 17 év az nem öreg, de a harcművészet tanulás elkezdéséhez lehet :(

Minden mester nagy harcművész pár évesen kezdte tanulni és 20 éves elmúlt, mire igazán jól tudta. Én meg leszek 32, mire meg bírom védeni magam, ha nem több, mert aki fiatalon kezdi, annak gyorsabban is megy.

Kár, hogy a szüleim nem küldtek el vmi karatéra vagy kung fura, amikor kicsiként sokszor olyan hiperaktív és rossz gyerek voltam.

2018. jún. 10. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan helyre ne menj ahol 15 évig kell járnod hogy majd megvédd magad :D Akkor vegyél most a boltban egy gázsprayt,mert ciki lesz a támadóknak azt mondani hogy jöjjenek vissza majd 10 év múlva :D
2018. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4-es, legalább feldobtad a napomat :D

De a harcművészet az sok idő, mire kitanulod. Sokféle technika meg minden, és több év, mire eljutsz egy értelmes szintre.

Ezért is kérdem, hogy ennyi idősen van-e értelme.

Esetleg 2 edzés, kombinálva talán előbb tudok majd vmit?

2018. jún. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!