Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélemenyétek az olyan...

Mi a vélemenyétek az olyan kismamáról, aki az újszülött csecsemőjének (szinte azonnal) csinál egy fb profilt?

Figyelt kérdés
Aztán be is mutatkozik "xy vagyok ekkor és ekkor születtem" aztán a kismama meg a saját fb-ről még be is like-olja...
2018. nov. 13. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez most komoly??? Linkeld be, látnom kell!
2018. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó, mert így a baba meg tudja osztani, hogy mekkorát szart aznap.
2018. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ismerek ilyen huszonévest. Mindkét gyereküknek és mindkét kutyájuknak van fb és instagram oldala. A kisebbik gyerek 1 hónapos.

Szerintem ezek az emberek nem normálisak, leszívta az agyukat az internet meg a lájkok koldulása. Egyre több ilyen van amúgy. Múltkor egy csaj itt osztotta meg az UH képét a gyerekéről, hogy állapítsuk meg fiú-e vagy lány mert a doki nem tudta neki megmondani. Az a baj, hogy már nem is érzik, hogy átlépnek egy határt ezekkel a dolgokkal. Nekik tök természetes, hogy megosztják a legintimebb dolgaikat is.

Volt olyan 50-es ffi kollégám, aki az agyműtétje után tett ki magáról olyan képeket ahol közelről lefotózta a hatalmas sebet a fején, meg ahogy fekszik a kórházi ágyon félmeztelenül, volt ott hónaljszőr 5 centiről meg minden amit el tudsz képzelni. És egy vezető beosztásban lévő ember csinált ilyet. Én már csak a fejemet fogom. Nincs is már fb oldalam, elegem lett ezekből a beteges dolgokból. 30-as nő vagyok de teljesen más az értékrendem és sosem fogom megérteni az ilyesmit.

2018. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
73% Teljesen jól leírta. Nekem olyan ismerősöm volt, aki szülés utáni képet tett ki, tehát szinte közvetlenül, és leírta részletesen a "csodát".
2018. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy írták, ez beteges.Kínjukban nem tudják, mit csináljanak.
2018. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen beteg. Franciaországban már az ilyesmiért feljelentheti a gyerek a szülőt, amikor felnő, ami nagyon helyes, mindenhol be kéne ezt vezetni.
2018. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak unatkozik... 10 eve en is csinaltam a macskamnak poenbol. Egyreszt infantilis voltam masreszt qrva sok szabadidom volt.

A macska azota meghalt, a jelszora nem emlekszem, de az o profilja tovabbra is csak kering es kering a neten! :D

Egy szuleimek ismerose meg emailon kuldott mindig ilyen naplo leveleket, az unokajuk “neveben” irtak. Mint pl “ ma nagypapa kivitt a jatszoterre es beutottem a labam...”.

Azota ok is meghaltak a story nem folytatodott, de az unoka biztos tovabb el es virul azota is! ;)

2018. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Szép új digitális világ :D Kíváncsi vagyok, mikor dől be ez az egész. Rettenetes hatással van az internet az emberre. Olyan káros addikciót vált ki mint még soha semmilyen drog a világon. Magamon is érzem, de amit egy-egy emberen látni, az katasztrófa. Max 20 év és nem lesz több szociális média és szórakozási lehetőség a weben szerintem. Szétrohaszt minket, a kapcsolatainkat, megöli a vágyainkat, az értékrendünket, az ambicióinkat, a boldogságunkat. Az információcserének nem erre a sebességére és fajtájára fejlődött ki az agyunk.
2018. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
No comment inkább...
2018. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus lusta "anyák". Egy kisbaba mellett nem értem, hogyan engedi meg valaki ezt magának, de biztos unatkozik...
2018. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!