Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan kövér, nagy darab...

Van olyan kövér, nagy darab lány aki?

Figyelt kérdés

...aki szereti magán a felesleget, illetve, szereti fogdosni / maszírozni a zsírpárnáit, illetve ha kifejezetten szeretné ha a párja odáig lenne a zsírpárnáitól és kényeztetné egy kicsit gyengéden. Vagy mindenki visszataszítónak találná?

Persze nem arra gondoltam, hogy szétmarkolássza szegény lányt! Hanem pl. előjátéknál szépen érzékien végigsimogatja, puszilagatja. Illeve kinek mi az ami beleférne?

Légyszi csak komoly válaszokat!



2018. nov. 13. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Meglepően komoly lett ez a fórum. És biztos vagyok benne, hogy többen olvassák, mint ahányan hozzászólnak, mert elsőre extrémnek tűnik. De miért az? Szerintem az, aki az első volt ez ember lányának életében, nagyban befolyásolja a saját testünk elfogadását és a nyitottságot a bizalmi kérdésekben, a vágyak megélésében. Egy kritikus "első" után ember legyen a talpán, aki mellett megtalálod az önfeledséget! Keresem az embert a talpán. :)
2019. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!