Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok az ilyen emberekhez?

Mit szóltok az ilyen emberekhez?

Figyelt kérdés
Akihez hozzáérsz és megijed, keveset beszél vagy nem is és nagyon röviden általában igen-nemmel válaszol.. ilyen visszahúzódó fajta.

2018. nov. 14. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen vagyok
2018. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl. tökre bejönnek az ilyen csendes, visszahúzódó lányok.


18/f

2018. nov. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én semmit, ha nem reagálnak nem beszélek velük, ilyen egyszerű. A legtöbb ilyen emberből még ha ki is húztam pár szót a "beszélgetések" során, azok általában teljesen értelmetlen, buta dolgok voltak.


Egyébként kedvelem az introvertált embereket, de csak a gondolkodó és kommunikatív fajtát. Az aki nem beszélget az emberekkel szimplán hülye, még az emberek iránt negatív érzelmeket tápláló értelmes ember is beszélget velük azért, hogy tanuljon, szociális ingereket kapjon, az általad leírtak meg csak léteznek az éterben, nem kapva semmilyen mozgatórugót gyengécske gondolataik elindításához, sem átadva valamilyen tudást egy másik személynek, szimplán vannak, de nem tudja senki, hogy minek...

2018. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom antiszociális, érzékeny, virtuális életet él... stb

Az az ember akinek sok testvére van vagy nyúztak eleget illetve kapott elég támogatást és szeretetet a szüleitől, barátaitól, annak van önbizalma és nem ijedezik.


Így hirtelen csak ennyi jutott eszembe erről.

2018. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit szóltok olyan emberhez, aki mindenkiről véleményt alkot?
2018. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Autizmus spektrumzavar. Ennyit könyvelek el, és kész. A továbbiakban ugyanazt teszem, mint a többi emberrel: beszélgetek vele, ha ő akarja. Minden más esetben békén lehet engem hagyni.
2018. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ők a legjobb fejek :)
2018. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van.
2018. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!