Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarországi emberek. Mit...

Magyarországi emberek. Mit szóltok azokhoz a Délvidéken élő emberekhez, akik hungaristáknak tartják magukat?

Figyelt kérdés

Mert errefele,rengeteg az ilyen ember ( kamasz 16-24évig ) akik egyszerüen nincsenek tisztában a magyar történelemmel,irni alig tudnak, az iskolát épphogy befejezik (jobbik esetben) mégis szuperhősként tekintenek magukra, akik majd elszakitják Vajdaságot Szerbiától. Normális ez?

Magyar zászlókkal járkálnak ki az éjszakába, nagyba hangoztatják,hogy ők milyen hungaristák,és ha valaki be mer nekik szólni ,akkor rögtön meg akarják verni.


Hozzáteszem engem nemérdekel a politika, Szerbiában élek, szerb állampolgár vagyok, úgy tekintek magamra, mint magyarra aki itt született.. Viszont nincs semmi bajom a szerbekkel, tegyük fel sok sportágban jobban is szeretem őket mint a magyarokat.


17/F


2011. júl. 28. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt 91 év ellenére ők még őrzik a lángot... Lehet, hogy nem a legjobb/ leghatékonyabb módon, de kitartanak magyarságuk mellett. És ezért le a kalappal! Aztán majd pár év múlva "lenyugszanak", és mindennek megtalálják a konstruktívabb formáját is.
2011. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Ezek nem hungaristák, mert akkor nem csinálnának ilyen értelmetlen hülyeségeket...

Azt tanuld meg, hogy nem Szerbiában, hanem a Délvidéken élsz, és igyekezz magyar állampolgár lenni.


És mielőtt behallucinálnád magadnak, hogy én is olyan vagyok, mint ők, elárulom, hogy 16 éves vagyok, 2 éve vagyok jobbikos, idén tettem előrehozott érettségit, és az "ország" egyik legjobb gimnáziumát látogatom.


Azoknak a barmoknak pedig azt üzenném ha lehet, hogy ne éjszaka járkáljanak ki magyar zászlóval meg társai, hanem nappal...

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

"Elvan a gyerek, ha játszik."


Ennyi. Műveletlen, retrográd banda, a tiniknek még csak-csak elnézi az ember, de hogy felnőttek is elhisznek ilyen ostobaságokat, az igen szomorú :(

2011. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Szégyellem, hogy van bennük és bennem akármi közös.
2011. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorú,hogy van aki egyetért velük.Gondolom,hogy az ilyenektől szedik az ötletet. A magyarságot nem hőbörögve kellene bizonyítani. Délvidéken pedig csak ártanak ezzel a magyarságnak.
2011. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Közöm sincs a politikárol,nem is érdekel,nem is hallgatom meg, de akkor is az utolso hozzászoloval kell hogy 1et értsek..
2011. júl. 28. 19:04
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
De Te véleményt kértél!!! És amikor valaki véleményét Neked, akkor illik nem lepontozni... vagy máskor írd oda, hogy csak a Veled egyetértők véleményére vagy kíváncsi! Én pl. örömmel olvastam a 16 éves jobbikos válaszadó véleményét, és sok sikert kívánok neki a továbbiakhoz!
2011. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit..Söt,mindenkit felfogok pontozni, bárki bármit mond, véleményt kértem :)
2011. júl. 28. 19:14
 9/19 A kérdező kommentje:
Most viszont mikor felakartam pontozni,akkor tényleg azt irta hogy már pontoztam (vagy valaki más ,errol a geprol ) viszont most azt irja ki hogy nekem hasznos volt a válasz : )
2011. júl. 28. 19:15
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát, köszönöm a sok kedves izének, hogy lepontozott...
2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!