Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok az ilyen emberekhez?

Mit szóltok az ilyen emberekhez?

Figyelt kérdés
Szerdán kellett mennem szóbelizni egy gimibe. Úgy volt hogy egy osztálytársamat nem hívtak be de fent volt a neve. Gyorsan írtam neki, felhívtuk az anyját hogy jöjjenek, azt mondták jönnek. Bemenetem a terembe és mikor végeztem mondtam a tanároknak Hogy késik, kimagyaraztam hogy miért nem jött. Hiába mindez nem jött. Suliba elmondtam a barátoknak, és ők szóltak neki Hogy azért a pofátlansagnak is van határa. Erre behivatta anyucit, aki szólt az ofőnek. Én meg kaptam az osztályfonokit, amikor csak segítettem neki. Nektek mi a véleményetek az ilyen emberekről?

2018. márc. 2. 14:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Én speciál egyáltalán nem értem miért kaptál ezért osztályfőnökit.

Az meg, hogy szóltatok és még direkt mondtad a tanároknak is,hogy késik nagyon kedves dolog volt. Viszont hiába vagy kedves ha egy ilyen bunkó paraszt nem tudja értékelni. Ne foglalkozz vele,nem a te továbbtanulásod forog kockán.

2018. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az érintett mikor megkaptam nem volt ott, lehet ez volt a szerencséje, utána nagy kiborultam Hogy az ember csak segíteni akar erre ezt kapom. Hozzáteszem megvédeni nem tudja magát, ha esetleg a tanár fiú mellé ülteti akkor is behivatja anyucit meg apuci. Ez csak szerintem nem normális?
2018. márc. 2. 14:32
 3/7 Bogiii5 válasza:
Hát ez tényleg nem normális.Nem is értem,hogy miért te kaptál osztályfőnökit. Az ilyen emberek majd csak később fognak rádöbbeni a munkahelyen,hogy apuci meg anyuci nem fog tudni mindent megoldani,és majd akkor nézhet nagyot. Szánalmas az ilyen szerintem.
2018. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek? Megmondanátok az ofőnek Hogy miért ilyen igazságtalan? Bármit megteszek, elég nagy a szám 😀
2018. márc. 2. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, nem mondtad el neki, hogy hogy történt? Meg se kérdezett, csak beírt egy osztályfőnökit? Azért ez gáz, én biztosan odamennék hozzá megbeszélni. Egyáltalán milyen indokkal írt be?
2018. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
holnap úgy is versenyre megyek vele sajnos, majd ott kifejtem a véleményem
2018. márc. 2. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy ne sértsd meg. Csak mondd el, hogy mi történt, és hogy szerinted nem érdemled meg az ofőit, mert nem csináltál semmi rosszat.
2018. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!