Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Rendőrség bántott, elnyomott...

A Rendőrség bántott, elnyomott, akadályozta az életem. Ha bosszút állok, én vesztek. Megéri várni, hogy az élet vissza adja nekik? Láttál már olyat, hogy az élet vissza adta a rendőrnek, aki visszaélt a hatalmával?

Figyelt kérdés

#rendőrség #jog #ügyvéd #orvos #bíróság #bíró #igazság #mentős #ügyvéd bolytár.rendőr #mentő.mentők
2018. nov. 14. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Kėrdės mivel ėrdemelted ki illetve mit tettek ellened, bizonyítani tudod e. Az alapjan lehet gondolkodni a bosszún (jogi lėpėsek!!!) vagy tanulni az ügyből ės tovabblėpni.
2018. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék az egész sztorira. Akár privátban is. De ha ide írod, legalább látja mindenki.
2018. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is kíváncsi lennék a sztorira, mert ha csak leszorítottál egy mentőt és meg lettél bírságolva meg le lettél cseszve utána meg még bíróságra is vitted ahol beégtél (vagy hasonló kaliberű probléma), az nem a rendfenntartás hibája.


Szóval részletesebb leírást kérek hogy mi történt, mert így a rendőség pártját fogom, amíg nem adsz okot az ellenkezőjére.

2018. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 válaszoló adtam egy piros kezet.

Én édesanyám temetése után berúgtam.De úgy,hogy 4,5évig ápolási díjon voltam vele.Utánna szívtáji panasszal bevitték azt nem vizsgálták ki.Másnap haza engedték,és november 22.én arra ébredtem délután,hogy az anyám haldoklik, lett híva minden,a mentő kemény 20kilóméteről,25perc alatt ért ide és még futnom is kellett utánnuk,hogy álljon meg.,Miután megérkeztek még 2 percig élt az anyám,láttam,haldokoli,láttam meghalni.De amiért egy kocsmában hangoskodtam,hogy adjanak sört.Már rendőrt hívtak rám.Az eset végére odaért apám,és elmondta a kocsmárosnak aki rendőrt hívott rám,hogy ma temettük el az anyját...A kocsmáros szégyenében bezárt....Én meg másnap a pszihiátrián ébredtem...Látták,hogy nem vagyok őrölt,így egy órán belöl ki engedtek.Cigi nélkül,pénz nélkül minden nélkül jöttem haza,és még bepereltek garázdaságért,plusz rendőrségi engedetlensáégért.Az egész 2015-üs évem rá ment erre de az igazság győzött...nem vagyok sem őrölt,és nem szándékosan szegültem ellen.A rendőrök 90% szar szemét hatalom vágyó gyáva szar ember.Csak 10%-az aki hivatásvból rendőr ! A 90% dögöljön meg !

2018. nov. 14. 18:21
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy sokakkal szemetek,csak nem mernek írni,gratulálok,kösziiiii,Miért nem mered leírni hogy szemét volt a rendőr ? Egy anonim oldalon is félsz ! ?
2018. nov. 14. 18:31
 6/12 A kérdező kommentje:
írj és légy bátor
2018. nov. 14. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Berúgtál, valószínűleg balhéztál, a pszichiátrián ébredtél (amit amúgy nem nagyon értek, mert ha részeg vagy akkor vagy a detoxikálóba visznek, vagy a rendőrségre). Erre te fel vagy háborodva, hogy bepereltek garázdaságért. A gyász nem ok a normálatlan viselkedésre. Még mielőtt belém kötnél, igen, nekem is hunyt el közeli hozzátartozóm. Mégis tudtam ember módjára viselkedni. Tudom nehéz ezt feldolgozni, de jogosan jártak el. A rendőrség nem bántott, tette a dolgát.
2018. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,igazad van meg nem is.Annak ellenére hogy a rendőröklnek asz igazat oda adom a zöld kezet.Mert valóban én hibáztam ! De nem akkor amikor amikor berúgtam,hanem akkor amikor a nővérem gyávának neveztett,.hogy nem bírok kimenni az anyám sírjához.A pánik betegságemel,és ittalal ki bírtam menni,de amikor azt mondtam,hogy na akkore beszéljünk,jajjj hát neki nincsen idelye rám...8 hónapja felénk sem néz,,,,valóban nem a rendőr hibázott hanem a család....nincsen összetartás
2018. nov. 14. 19:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként sosem volt gondom a rendőrségel csak akkor az egyszer.
2018. nov. 14. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

"A Rendőrség bántott, elnyomott, akadályozta az életem"

+későbbi leírás.


Hát igen ezek a csúnya rendőrök elvisznek ha ittasan balhézol a kocsmában, tényleg borzasztó hogy a rendőr próbál RENDet tartani, szemét egy rendszer ez...

Nem számít hogy mi vezet rá hogy piás hülye legyél, ha piás hülye vagy és nem tudsz viselkedni akkor viseld el a következményeket.

2018. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!