Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira nem tetszik nekem ez...

Annyira nem tetszik nekem ez a vilag amiben vagyunk. Van itt olyan aki mar erzett igy es ha igen mit tettel?

Figyelt kérdés
Egyszeruen taszit engem ez az egesz vilag es mar halalvagyam van. Utcara ki se jarok mivel munkam sincs. Nekem pl ha el kell enne menni a boltba nagyon szarul lennek es mar ennyitol is minden bajom van. Nagy nehezen elmentem gyarakba hogy legyen munkam es legalabb jarjak valahova es penzt keresek de egyikbe se vettek fel. Nem sajnaltatni akarom magam de ez mar pokol. Utalom a vilagot meg hogy letezem. Regen voltam orvosnal de nem lett jobb, pszihologusnal is voltam depresszios vagyok. 25F

2018. nov. 12. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanezt érzem. Nem tudom mi a kiút. 25 éves vagyok.Elég volt.Undorodom a kapitalizmustól,az emberek nagyrésze boldogtalan,és a kapzsiság győzött. Minden egyes nap azt kivánom bár ne kelnék fel.
2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, de nem tudok rajta változtatni. Sokan itallal meg droggal próbálják elviselni, de az se megoldás, mert a hatása elmúlik, és még tönkre is mennek.
2018. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vettek fel munkára?
2018. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam?? Biztos nem kell nekik a munkaero. Megtehetik hogy valogatnak, hulyeseg hogy munkaero hiany van. Teszteket pedig jol megirtam elismertek.
2018. nov. 13. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom vannak tudósok, akik úgy becsülik, hogy már 2030-ra bekövetkezthet a szingularitás. Ha tényleg így lesz, akkor az megmenthet minket ettől az érzéstől, mert a szingularitással elkezdődik a transzhumanizmus.
2018. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj a világgal? Hogy a legtöbb ember egy kétszinű,hazug,aljas féreg. Becsapnak,kihasználnak,tönkre tesznek lelkileg. Magadért kell erősnek lenned. Biztos van olyan,amit el szeretnél érni az életben. Ne érdekeljen senki,tedd meg magadért,mert képes vagy rá,hidd el.
2018. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2018. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb lett a helyzet?
2021. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!