Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti a minőséget azt...

Aki szereti a minőséget azt miért nevezik sznobnak?

Figyelt kérdés

Nálam a bor 2-3 ezer/üveg-nél kezdődik, lehetne inni La Fiestát csak minek. Többektől megkaptam már hogy minek ennyiért venni, ez "flancolás".


Vannak tényleg sznobok, de szerintem sokan ezt indokolatlanul megkapják.



2018. nov. 16. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Sokan akik nem tehetik meg irigyek arra akik megtehetik.
2018. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kajából megveszem a jobbat, meg lábbeliből, meg olyan ruhából amit évekig tudok hordani (téli kabát pl). De telefonra sosem költenék 50 ezernél többet és azt is sajnálom rá. Ruhából sem érdekel a márka csak az, hogy csinos legyen és ne kerüljön egy vagyonba. Nem szeretem szórni a pénzt hülyeségekre de nem fogok moslékon élni és kínai vacak cipőben járni, ez a kettő biztos.

N

2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát hogy a bor nálad az áránál kezdődik az picit gyanús... bocs.
2018. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ez, amîg nem vered magad mindenhol, hogy te ilyet iszol ennyiért és a többi rossz, és aki azz issza, annak jajj de rossz.
2018. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is az vagy, hiszen valamilyen árnál kezdődik nálad a bor. Ezért. Van a piacon 5-600 Forintért is hibátlan bor, és 8-10 ezer Ft-ért is szutyok. A borászatok a borszőlőt általában max. 80-100Ft/kg áron vásárolják föl, a pincemunkások se keresnek jól, a szüretelők meg kb. 600Ft-ot kapnak óránként. Át vagy verve, sznob barátom. (Sajnos manapság erről szól az egész világ és a legtöbben be is dőlnek neki.)
2018. nov. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A minőség nem az áránál kezdődik, az ár az átb...szás kezdete...
2018. dec. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak tennyleg azert veszed mert az dragabb az sznobsag.
2019. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!