Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátnőm állandóan...

Az egyik barátnőm állandóan paráztat. Sokat idegeskedek és már sírok is miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szinte midnen nap találkozunk mert egy egyetemre járunk. kiskorom óta ismerem.

ő nagyon maximalista, így nevelték. mióta párja van azóta meg nagyon beképzelt lett és flegma.

rólam tudja, hogy nagyon érzékeny vagyok és ezt ki is használja.

közben mások előtt mindig ő a tökéletes én meg a rossz.

mondok pár példát:

-le kellett lépnem óráról, megkértem hogy írjon be a katalógusba. utána azt hallom vissza hogy a barátainknak hangoztatja hogy ő mennyi mindent megtesz értem, én viszont sose viszonzom. hogy bezzeg ő sose hiányzik sehonnan pedig megtehetné de ő milyen rendes

-volt egy tanulmányi verseny ahova én elmentem, ő nem. utána hetekig hallgattam hogy milyen szemét vagyok amiért sikerült nekem ( persze ezt nem nyiltan mondja így)

- ha elmondom neki hogy parázok valamin legyen az bármi. suli, párkapcsolat akkor direkt rátesz egy lapáttal.

pl. rosszul lettem hirtelen, ki keleltt mennem hányni. erre ilyen flegmán közli hogy haha biztos terhes vagy. amikor nagyon jól tudja, hogy nemrég óta van párom és mindig parázok az iylenektől

- a páromat is gyakran szidja de azt is ilyen flegmán. a párom amúgy kutat egy cégnél, fizikát végzett. nagyon okos. és gyakran előhozakodik azzal a barátnőm hogy ilyen finom célzásokkal azt mondja hogy mennyire semmirekellő szerinte hogy nem csinál semmi rendeset csak "kutat" bezzeg az ő párja rendes munkát végez és egész nap milyen keményen dolgozik


2018. nov. 17. 13:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10-es. minden óránk közös szinte...
2018. nov. 17. 13:39
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Ne nyavalyogjál már! Meg akarsz szabadulni tőle, vagy nem?
2018. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nehéz a 10 éves kapcsoaltunkat hirtelen kitörölni.

főleg hogy én barátként tekintettem rá csomó ideig és megbíztam benne.

2018. nov. 17. 13:52
 14/19 A kérdező kommentje:
inkább szeretném ha észrevenné magát
2018. nov. 17. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Na arra várhatsz....ahogy sejtem, egy életen át!
2018. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
De ő téged egyàltalàn nem tekint baràtjànak ezt értsd meg. Mondod nehéz csak úgy hirtelen ezt mondani, de ez az egész barátság csak a te fejedben létezik. Sok ember csak amiatt baràtkozik nàla gyengébbel, hogy a sajàt önbizalmàt növelje azzal, hogy a màsikat lealacsonyítja.
2018. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 dellfil ***** válasza:

Ha az alábbi linkben szereplő tulajdonságok közül több is illik a "barátnődre", akkor menekülj. Minél messzebbre tőle.


[link]


dellfil

2018. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dellfil ***** válasza:

[link]


dellfil

2018. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megváltozott. Nem fogod megnevelni, lehetetlen. Senki nem tud egy másik embert akarata ellenére megváltoztatni. Vége. Elmúlt. Már nem vagytok barátok. Egyszerűen semmilyen módon ne állj vele szóba, kerülj fizikailag is minél távolabb tőle, ha pedig ő szól hozzád, egyszavasan, kurtán-furcsán válaszolj, rá se nézve, és menj arrébb. Az az egy módja annak, hogy észrevegye, hogy nem vagy hülye, hogyha azt látja, hogy már nem szereted, nem kell neked.
2018. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!