Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor láttatok utoljára...

Mikor láttatok utoljára tizenévest, huszonévest utcán, buszon, kávézóban úgy hogy nem nyomkodta vagy csak bámulta de minimum tapogatta volna a telefonját vagy éppen nem beszélgetett azon?

Figyelt kérdés

Egy ideillő videó angolul.


[link]


2018. nov. 17. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor, szinte mindig. Köztük magamat is értem.

Általában csak azok az emberek nyomkodják gyakran a telefonjukat, akik ép a párjukkal beszélgetnek, ami szerintem teljesen érthető. (Legalábbis én ezt figyeltem meg.) Én csak zenét szoktam hallgatni, de azt is MP4 lejátszón..

2018. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Utoljára? Rendszeresen látok ilyen fiatalokat.

Attól még hogy egyesek teljesen rá vannak kattanva a telefonjukra, még nem lesz mindenki ilyen. Még csak nem is a többségről van szó.

2018. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
11-12 évesek a párjukkal...:)
2018. nov. 17. 15:00
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
#3 Ha ez megnyugtat, amikor én 11-12 éves voltam, akkor volt egy lány az osztályban, aki havonta váltogatta maga alatt a fhaszt. Minden hónap elejét sírással kezdte. Az osztályban szinte az összes lánynak volt már párja, rajtam kívűl. Szóval ne becsüld le ezeket a mai 11-12 éves pitsákat. Külföldön már 9 éves anya is létezik..
2018. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4, azért a létezik nem jelenti azt, hogy minden 10 éves lány szexelt volna már. És hidd el, hogy sokkal több nem mint igen. Csak ugye az jóval nagyobb olvasottságot produkál, ha egy cikk címe az, hogy "szinte minden 10 éven felüli lány már próbálta a szexet"
2018. nov. 17. 15:15
 6/22 anonim ***** válasza:

Minden nap rendszeresen. Én csak a suliszünetekben veszem elő a telefont, ha épp megyek valahova akkor meg fülhallgatóval hallgatok zenét :D

Nem új dolog amúgy, ha nem becsukott szemmel mész az utcán akkor biztos fogsz látni ilyen embereket. A tizenéveseken meg lehet hüledezni, megbotránkozni. Én már rég túlléptem ezen, van ilyen és kész. Tenni nem igazán tudsz ellene, csak el kell fogadni. Sőt, pár év múlva még ennél is durvább lesz, sajnos.

2018. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert amúgy miért lenne jobb, ha mindenki csak ülne és nézne ki a fejéből, amikor pl. buszozik? Én általában zenét hallgatok a buszon, de amikor valami miatt mégsem, az még mindig nem jelenti azt, hogy random idegenekkel akarnék bájcsevegni és szerintem ezzel az emberek nagy része így van. Szóval elárulnád, miért zavar az téged, hogy legalább lekötik magukat valamivek ezek a csúnya, rossz fiatalok, mikor nincs ott valami ismerősük, akivel beszélgethetnének?
2018. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ma edzésről hazafelé 8-an voltak rajtam kívül a buszon. Egy 50-es nő telefonált, a többiek csak néztek ki a fejükből és/vagy zenét hallgattak. Szóval jelentem, 3,5 fél órája volt 7 ilyen ember biztosan.
2018. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

lol Ideillő tablet reklám.


Mindennap látok ilyen embereket folyamatosan. Túl van dramatizálva ez az egész sírás a gonosz technológia körül.

2018. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Minden nap egy általános suli mellett jövök el busszal, sok gyerek száll fel és egymással beszélgetnek, nevetnek.

Miközben én telefonozok :D

30n

2018. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!