Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor láttatok utoljára...

Mikor láttatok utoljára tizenévest, huszonévest utcán, buszon, kávézóban úgy hogy nem nyomkodta vagy csak bámulta de minimum tapogatta volna a telefonját vagy éppen nem beszélgetett azon?

Figyelt kérdés

Egy ideillő videó angolul.


[link]


2018. nov. 17. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Néha, de megértem.

Miért lenne jobb, ha nem tennénk? Jobb lenne, ha néznénk ki a fejünkből/néznénk ki a busz ablakán, amikor már évek óta napi 2x megtesszük az adott utat/újságot olvasnánk?

Valóban vannak esetek, amikor ez túlzásokba megy, mindenből van olyan eset, de nem az a jellemző.

2018. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig látok ilyeneket.
2018. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar, ha valaki velem van, és úgy nyomkodja. Az, hogy vadidegenek mivel foglalják le magukat, még nem tudott zavarni.


Hogy ha valaki könyvet olvas vagy nyomkodja a telefonját, akkor sem rád figyel, minek is tenné, mégis csak az utóbbitól pattan el a feje mindenkinek.

2018. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

És mi lenne ennél a jobb alternatíva? Mit kéne néznem? A velem szemben ülő ismeretlent bámuljam? Vagy bambuljak ki az ablakon az utcára amin hat éve minden egyes reggel végigbuszozok, és hat éve ugyanazok a házak, ugyanazok a fák és ugyanazok a csövesek vannak rajta? Esetleg a saját kezemben gyönyörködjek ami lassan 21 éve oda van nőve a csuklómhoz?

Szerintem ennél sokkal hasznosabb eltöltése az időmnek ha híreket olvasok a telefonomon.

20N

2018. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
13-as válaszomat kiegészítem azzal, hogy 31 éves vagyok, és inkább zombikat ölök a telefonomon, mint nézzek másokat. Nem értem ezt, az egy másik ember. Együtt utaztok egy darabon, elmentek egymás mellett, látod a kávézóban - egy szóval, semmi közöd hozzá.
2018. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon értem, hogy mit kéne csinálni helyette. Nem fogok csak úgy ácsorogni valahol, vagy üldögélni és bámulni ki a fejemből, ha közben játszhatok, beszélgethetek, zenét hallgathatok vagy olvashatok a telefonomon.

20/L

2018. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2018. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ejjjjjjj ezek az undorító mai fiatalok bezzeg régen..


Bezzeg régen meg ez volt...

[link]


Csak most már világít az "újság".

Annyira kényszert éreznek az emberek bele kötni új dolgokba, úgy érzik hogy ha mindenki csinál valamit és ők azt nem csinálják, sőt leszólják azt akkor ők ettől felsőbbrendűek jobbak lesznek.

Valóban társadalmi betegség a telefon, de alapesetben buszon utcán beszélgessen idegenekkel? Nyilván ha társaságban van valaki ott folyamatosan nem illik nyomkodni.

2018. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Kb. 1997-1998 környékén.
2018. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor napi két órát kellett ingáznom, akkor inkább tanultam nyelvet a duolingón, mint hogy vadidegen fejeket nézzek. Nemcsak a candy crusht lehet nyomkodni a telón.
2018. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!