Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány celeb párjának nem...

Néhány celeb párjának nem kínos hogy minden felvételen a telefonját nyomkodja?

Figyelt kérdés

Weisz Fanni akárhány Insta storyt csinál, mindegyikben a férje a telefonját nyomkodja. Akár étteremben, rendezvényen, vagy otthon vannak, és őt veszi Fanni, kivétel nélkül telefonozik.

Cooky párjánál ugyanez. A kisfa hiába van ott mellette, mindig telefonozik akárhányszor mutatja őt a párja. Neki múltkor már szóvá tették mások.

Mikor szűnik meg ez a telefon őrület? Ha a párommal vagyok, sosem a telefonunkat bámuljuk. Mások meg egymás mellett ülve chatelnek, holott beszélgethetnének is egymással.



2018. nov. 18. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a párom is épp a telefonját izélgeti helyettem, mondván ő instasztorit csinál... akkor engedtessék már meg nekem is, hogy ne bárgyún vigyorogjak az ő magamutogatásához, hanem addig elolvassak pár hírt, vagy valami.
2018. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, jogos hogy ez mindkét féltől függ.
2018. nov. 18. 11:28
 3/11 A kérdező kommentje:

Most vettem észre egy elírást.

*A KISFIA hiába van ott mellette. Bocsánat!

2018. nov. 18. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Számomra mindig eléggé öngól jellegűek az ilyen kérdések, hiszen te magad is a gép előtt ülve egy névtelen oldalon szapulod azokat akik a telefont nyomkodják.
2018. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem szapultam senkit szerintem. Másrészt a kérdésem arra irányult, hogy ha a párok tagjai együtt vannak, miért kell non stop a telefont nyomkodni. És úgy látom mellettem nincs itt jelenleg a párom, illetve nálunk nem szokás az, hogy egymás mellett ülünk, fekszünk és közben órákig másokkal chatelünk. Szerintem ez iszonyú bunkóság. És közszereplőnél ha minden egyes instastoryban ez van, akkor feltűnik az embernek.

Máskor majd értelmezd a kérdést, okoskodás helyett. Bár minden kérdés alatt megjelennek a kötekedő emberek.

2018. nov. 18. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, zavarban vannak, meg amúgy ha Weisz Fanni pl. épp "intstázik", a párja mit csináljon? Aludjon? Egyen? Üljön karba tett kezekkel, meg közbe vigyorogjon a kamerába, mint valami szefós?
2018. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen pont ezt írom hogy elég baj ha együtt vannak és telefonoznak állandóan. Látom nem nagyon fogtátok fel a kérdést.

Egyébként az említett két személy párjai is szintén közszereplők népes instagram oldallal, úgyhogy nem gondolom hogy annyira zavarban lennének.

2018. nov. 18. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha neked jó a kapcsolatod, miért idegesíted ezen magad? Ugyanolyan felesleges és érthetetlen számomra, mint a telefonnyomkodás.
2018. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ideges. Főleg ilyen miatt nem. Csak egy észrevétel volt és feltettem egy kérdést. Ennyi.
2018. nov. 18. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:

De én nem tudom, hogy lehet ilyet észrevenni. Nem is ismerem az embereket, akiket említettél.


Kolléganőm dettó ilyen, folyton beszél valami emberekről, mindig azt hiszem, valami ügyfél vagy kolléga, erre celebeket néz és mutogat folyton a telefonján.


Olyan eszetlenségekkel foglalják le magukat az emberek.

2018. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!