Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már szerelmesek...

Voltatok már szerelmesek közismert sztárba?

Figyelt kérdés

Ha igen:

•Kibe?

•Mi tetszett benne?

•Voltál szomorú azért mert számodra elérhetetlen?

•Hány éves voltál/Fiú lány?



2018. aug. 19. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam :D

Orlando Bloomba

Igazából fogalmam sincs mi tetszett benne.Lehet nem is ő tetszett hanem Legolas meg Will.(rég volt már nem tudom)

Sokszor szomorkodtam miatta.

Volt egy ilyen Orlandos korszakom 12 és 15 éves koromban.Volt még sok sztár de most hirtelen nem jutnak eszembe :D

2018. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Vagyok.

Téa Leoniba.

Az tetszik benne, hogy pont az esetem.

Nem szoktam ezen szomorkodni, mert fölösleges.

42 éves férfi vagyok.

2018. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ennek köze nincs a szerelemhez, csak úgy mondom.
2018. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Steven Tylerbe (Aerosmith), 18 évesen. Sajnos még fiatalabb voltam, mikor Budapesten koncerteztek. Aztán idővel kinőttem. :)

37N

2018. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3-as leszarom, sőt kb mindenki. Ha nem tetszik ezernyi másik kérdés van;)
2018. aug. 19. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg is vagyok!


Lee Pace-be és az általa alakított majdnem összes karakterbe (de legjobban Thranduil tetszik)


Nagyon szeretem Lee-ben,hogy a színészi játékába a saját jellegzetességét is beleviszi. Úgy formálja meg a karaktert,hogy a rá jellemző vonásokat is beleépíti.

Valamint a közmédiában nem nagyzol. Közvetlen a rajongóival. Egyszerű embernek mutatja magát aki humoros és kissé bohém. Mint egy átlagos férfi.


Igen szomorú vagyok,bár tervezem,hogy egy ComicCon alkalmával ellátogatok Amerikába ha azon ő is ott lesz. Így TALÁN egyszer találkozhatok vele.


19 vagyok,lány.

2018. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, bár koromból adódóan, jó régen. A "Házibuli" c. film után, nagyon "beleestem" Sophie Marceau- ba.
2018. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Most is, Jeremy Rennerbe, a külseje tetszik nagyon, nyilván szomorkodom, hogy sose kaphatom meg.

19/L (tudom, tudom, öreg hozzám amúgy is)

2018. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Igen és most is az vagyok . És hiába tudom hogy marhaság szenvedekbtőle :/


Jó lenne erről beszélni valakivel anélkül hogy hülyének néznek szóval ha valaki akar irjon privátban léci !

2020. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagyok most is. 9-es, nyugodtan írj, szívesen meghallgatlak!!! (Hidd el hogy én aztán nem nézlek hülyének, valószínűleg hasonlóan,, hülye" szoktam lenni én is amikor éppen fangörcsöt kapok tőle😂)
2020. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!