Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy beszívva...

Miért lehet az, hogy beszívva mindig szebbnek vélem magam a tükörben, mint józanon?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert olyankor be vagy szívva.Tudatmódosult állapot.
2018. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat mondtál.
2018. nov. 18. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ikszdé
2018. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudat alatt arra vágysz,hogy szebb legyél,és a cucc előhozza ezt a tudatalattidból,így ezt látod.

Elégedett vagy a válasszal?

2018. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Mert a szer megszépít, de csak ameddig hat, aztán visszacsúnyulsz. :D

Amúgy csak homályosabban látsz. Úgy működik mint a photoshop életlenítés, ezen alapulnak a telefonok szépítő alkalmazásai is. Összemosódik néhany pixel és már jobban is nézel ki.

2018. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkit sokkal szebbnek látok úgy, nem csak magam. Azért, mert jobban látod a valóságot, nem az eloitelek alapján látsz valakit.

Képzeld el ha valakirol azt mondják hogy megeroszakolt sok embert. Akkor az arcát eroszakosabbnak, hidegverunek látod, így el is csúnyul. Tehát már eloiteleted van felé.

En nem tartottam magam helyesnek sokáig, de begombazva kb. Magamba szerelmesedtem. Volt hogy a haverom arcát néztem, és ahogy éreztem magam úgy változott az arca.

Ha hirtelen úgy éreztem hogy kellemetlen kozel ülnöm hozzá, akkor taszitonak láttam őt. Ha viszont nagyon kedves dolgokat mondott, gyönyörű volt.

Az érzelmek változtatják meg azt mit hogyan látsz. Ha ezt megérted, azt is megérted hogy az emberek azt látják amit akarnak, vagy amit beléjük nevelnek.

Ha a híradóban arról számolnak be hogy a muszlimok megoltek egy rakat embert, akkor mindenki ezt fogja hinni, és úgy is látják a muszlimokat, gonosz gyilkosoknak.


Egy ilyen kis apró tudást és megértést le tudsz vezetni odáig hogy megérted az egész világot, az egész rendszert. Óra közben nehéz szépen kifejteni, ha ezeket meg akarod érteni írj rám.

2018. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!