Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ismerősöm folyton arra...

Egy ismerősöm folyton arra kér, hogy adjam el ismerősöknek vagy rokonoknak a termékeit. Már ezerszer megmondtam, hogy nem akarom, de nem érti meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Almalevelet készítenek házilag. Nekem is ajánlgatta de akkora mennyiséget nem iszunk meg úgyhogy nem vettem. Ismerőseimre meg nem akarom rátukmálni. Minden nap megkérdezi,hogy hányat adtam el de nem fogja fel hogy nem érdekel ez az egész engem.

Múlt héten az ország másik feléről jöttek hozzánk rokonok, akikkel életemben először találkoztam. És az ismerősöm ki van azóta is akadva hogy nekik sem adtam el egyet sem. Nem is ismertem őket. Hogy hoztam volna fel. Annyira unom már. Borzasztóan kínos ez az egész, de előbb utóbb össze fogunk veszni emiatt. Mondtam már szépen is, csúnyán is neki. Mit tegyek?


2018. nov. 18. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt ilyen ismerősöm, amikor pénzügyi tanácsadó lett, akkor napi szinten zaklatott egy darabig. Hiába mondtam, hogy senkinek nem kell ilyen szolgáltatás és valszeg nem ez az első gondolatom ha a barátaimmal találkozom, nem fogta fel.


Egészen addig, amíg nem bírtam elviselni az erőszakosságot és azt, hogy folyamatosan ránk akarta tukmálni a hülyeségeit. Elküldtem a büdös francba, és évek óta felém se nézett.


Ha máshogy nem megy, akkor csak így lehet.

2018. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!