Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődött? Megmondtam...

Megsértődött? Megmondtam neki, hogy egy semmirekellő.

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm 19 éves,hétvégén állandóan lemászkál inni a haverjaival.Az utcán iszogatnak,stb. engem is hívott párszor már,de állandóan elküldtem.Aztán már annyira elegem lett belőle,hogy megmondtam,hogy egy semmire kellő iszákos tróger.Erre megsértődött.Ami várható volt.Szerintetek jól cselekedtem?
2017. ápr. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mint valaki, aki rendszeresen járt el haverokkal iszogatni abban a korban, miért volt annyira sértő a meghívása? Nem kedvelted őt vagy a barátait? Rád akaszkodott? Ő azt gondolta barátok vagytok, te meg rühellted, de sosem merted ezt elmondani neki?
2017. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nem jól,de helyesen...nem helyesen de jól.

Azért sértődött meg mert bíráltad az"életét".

Ha nem lelki jó barátod akkor javaslom ne törődj vele. Ha marad a sértődés, azt mondanám olcsón megúsztál egy egyébként is problémás ismeretséget.

2017. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetted jol.
2017. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez komoly? Próbáltál már néha kicsit lazítani? Mikor csavarogjon az ember a haverokkal, ha nem fiatal korában? Semmi rossz nincs abban amit csinál, ha nem megy át a dolog vadálkodásba.
2017. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem mi lenne a probléma. Ha emellett tanul iskolában és/vagy dolgozik akkor egy-egy hétvégi iszogatást a barátokkal nem látok problémának. Főleg ha olyan rendes volt hogy egy olyan bunkót is hívott mint te.

És ezek az emberek csodálkoznak hogy nem hívják őket sehova....

2017. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy helyén való ezt mondani neki,ha előzőleg nem sértett meg semmivel.Attól,hogy valaki lazán viselkedik,lazának mutatja magát nem biztos,hogy tróger vagy semmirekellő.
2017. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak haverkodni akart veled, barátságos akart lenni, te meg erre elküldted a francba, meg csak azért iszákos trógernek nevezted mert lemegy a haverjaival néha inni meg bulizni (mikor kéne ezt csinálni szerinted ha nem 19 évesen?).

Normálisan nem tudtad volna megmondani neki, hogy neked nincs kedved vele elmenni, vagy esetleg neked ő nem szimpi? Bocs, de ez után én is megsértődnék és elkönyvelnélek antiszociális bunkónak, akit sose hívnék el ezután sehova.

2018. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!