Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm folyamatosa...

A legjobb barátnőm folyamatosan írkál és keres, mikor megmondtam hogy ne. Mit csináljak hogy befejezze?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel 7 éve voltunk barátok, szinte egyutt nőttünk fel. Azonban 2,5 hónapja az egyik közös buli után ő lefeküdt a barátommal. Vele 1 éve voltunk együtt, az egészben pedig meg szomorúbb hogy a barátnőmnek volt barátja. Most 2 hete talan folyamatosan írkál, keres illetve volt olyan hogy itt várt a házunknál mikor hazajöttem. Gondolkodtam hogy megbocsájtok neki, de egyszerűen nem megy.

Szerintetek mit csináljak?


18L


2018. szept. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy ezek után nem bocsájtanék meg neki. Neten, mobilon letiltanám mindenről, ha meg személyesen felkeresne, elküldeném melegebb éghajlatra. Ha a barátnőd lett volna, eszébe nem jutott volna lefeküdni a pasiddal, pláne hogy neki is volt.
2018. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is átvágott, ennek már 20 éve. Akkor én megmondtam neki, hogy egy darabig ne keressen, mert időre van szükségem egyáltalán arra, hogy rá tudjak nézni, nem hogy beszélni vele. Ő ezt megértette, pár hét után azért felhívott, hogy beszélni szeretne velem. Akkor mi megbeszéltünk mindent, meg tudtam neki bocsátani. Szerintem beszélj vele, hogy most hagyjon békén egy darabig, és majd jelentkezel, ha már meg tudtad emészteni a dolgot. Aztán majd az idővel kiderül, meg tudsz-e bocsátani neki.
2018. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

"Innen nézve ott van."

Ha akarom, nem volt szép dolog egy volt barátnőtől, amit a tied csinált.

(Csak a te barátod és a közötte lévő afférról beszélek, ugyanis ahhoz, hogy az ő barátja mellett mással is lefekszik, neked semmi közöd!)

Ha akarom, szép és önfeláldozó dolog volt barátnődnek lefeküdnie barátoddal, mert így rádöbbentett téged, hogy barátod félrelépős.

.

Barátod legalább annyira hibás a megtörténtekben, mint barátnőd, tehát ne rakd csak az egyik vállára mindkettejük hibáját!

Az "örök harag" helyett inkább megbeszélnetek kéne a dolgokat!

2018. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
100%

Yep a barátnője tuti arra gondolt, hogy mekkora szívességet tesz neki ha lefekszik a pasijával.. :D


Micsoda nemes lélek! XD

2018. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a barátod, a barátnődnek meg ne magyarázkodj, csak tudasd vele hogy nem tudsz bízni ezek után benne és majd keresed ha úgy érzed hogy túltetted magad a dolgon.
2018. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!