Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közösségi média nélkül...

A közösségi média nélkül milyen lenne az élet?

Figyelt kérdés
Vagy nem is konkrétan nélküle, de ha sokkal kevésbé lenne jelen?

2018. nov. 18. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Jó.
2018. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%
Sokkal jobb.
2018. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtabb, jobb.
2018. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én tudom, hogy milyen volt ezek nélkül az élet. Röviden: sokkal jobb

Többet jártak össze az emberek, többet voltak közösségben, nagyon sok élménnyel gazdagodtunk, és igazi barátságok születtek.

Ha most hirtelen eltünnének ezek az oldalak, a fiatalok többsége nem tudna mit kezdeni az életükkel, mert a nagy részét ezek teszik ki. Bár sokan épp ezek miatt frusztráltak, depressziósok és magányosak.

2018. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem tetszene. 31 vagyok, éltem nélküle, és nem tetszett. Én nem voltam soha ilyen elmenőkés, haverok, buli, fanta, mindig utáltam új embereket megismerni. Van 2-3 barátom, akikkel szívesen elmegyek, ők olyanok, mint én, és a közösségi médiától teljesen független a kapcsolatunk.
2018. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Akinek általában ez a problémája, a "social media", az megszokta, hogy ő van a középpontban. Addig ők voltak az előadók, az élő facebook, akiket figyeltek az emberek. Ugyanazt csinálták, mint most a facebookon, csak élőben. Visszasírják a figyelmet, amit elvett tőlük a net. Mint egy hisztis kisgyerek, aki a mama szoknyáját rántgatja.
2018. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Jobb lenne. Normálisabban viselkednének az emberek egymással, most mindenki csak fröcsög a másikra miközben bebújik a gépe mögé. Szánalmas.
2018. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

4-esnek igaza van.

Sok fiatal ezért ilyen szétcsúszott idióta, nincsenek barátaik, nem tudnak viselkedni, vagdossák magukat és minden szrért meg akarnak halni. Ha nem lenne többet közösségi média akkor páran az elején még felkötnék magukat de a többség visszatalálna a valóságba és normális ember lenne.

De sajna ez a 30-as korosztályra is igaz. Ha csak azt nézem hány nő tölti fel ide a terhes fotóját, amire meg kell tippelni hány hetes épp.... nem normálisak.

2018. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Aktívabb, szebb, jobb
2018. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Én pont azért vagdostam magam, mert nem volt kivel beszélnem róla. Ha lett volna akkor otthon gép, találtam volna hasonló embereket. Mert később találtam ilyeneket, és ők segítettek leszokni.
2018. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!