Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért vagy hálás az életedben?

Te miért vagy hálás az életedben?

Figyelt kérdés
Kérlek írd meg, hogy te miért vagy hálás az életedbe! Írj 5 dolgot! Vagy többet! :) :)
2018. nov. 21. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A családomért.A páromért.A barátaimért.
2018. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban azért mert olyan szüleim voltak akiknél felnőve megtanultam azt hogy még akár válság esetén is, a társadalomból kivonulva a saját gazdaságban, akár még pénz költése nélkül is hogyan lehet mégis kiemelkedően boldogan, szabadon, egészségesen és sikeresen élni. A nővérem is pontosan ezt mondta.

Meg azért is hálás vagyok hogy különc és szabad lettem és a saját fejem szerint éltem városon is és nem a tömeg vagy mások szokását követtem és nem mások legtöbbször lehúzó süket dumáira hallgattam. Persze a törvényt meg betartva.

Meg azért is hogy a szüleim példamutatással káros szenvedélyektől mentessé neveltek.

2018. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok érte nektek! :) Köszönöm!
2018. nov. 21. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
En semmiert. Nagyon szar minden. Nagyon szar hogy letezem.
2018. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért mert jó családom van. Igaz hogy a szüleimmel nem tudok olyan sokat lenni de kedvesek. A testvérem néha fárasztó de ő is kedves.

2. Azért mert egészséges vagyok és a szeretteim is.

3. Azért mert van tehetségem a rajzoláshoz és a festéshez és kreatív vagyok. Emiatt kicsit különlegesnek érzem magam.

4. Azért mert kedves barátaim vannak. Jól tudok velük nevetni és beszélgetni is. Néha idegesítő tudok lenni mégis elviselnek. Emellett elmondhatom nekik mindent.

2018. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egészségemért. Sokan nem tartják fontosnak, amíg van. De ha nem lesz, bármit megadnának majd érte...

Azokért az emberekért is hálás vagyok, akiket közel engedtem magamhoz. Nincs belőlük sok, de nem a mennyiség a lényeg.

2018. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, hogy eddig 5 olyan emberrel találkoztam az életemben, akik valamiért számomra fontossá váltak (minták voltak több dologban számomra).

A gond az, hogy 1 kivételével minddel megszakadt a kapcsolat, legnagyobb mértékben miattam. Az utolsóval nagyon azon vagyok, hogy ne rontsam el.

Drukkoljatok:). Köszönöm.

2018. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- A szerelmemért,

- azért hogy olyan munkàm van amit szeretek

- a két kutyusomért akiket imàdok, és az ő szeretetükért

- amiért van időm olyan dolgokkal foglalkozni amik igazàn érdekelnek: sokat olvasok, imàdok online sorozatokat nézni, 2 hobbim is van : íràs , illetve parfümöket- légfrissítőket készítek. Hàlâs vagyok azért hogy èlvezhetem az életet kettesben a férjemmel.:) 32/N

2018. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

- Hálás vagyok, amiért írtok ide néhány mondatot és úgy érzem ez nagyon fontos dolog, minden ember életében!

-Hálás vagyok, amiért van hova hazamennem!

-Hálás vagyok, amiért van mit ennem!

-Hálás vagyok, hogy van, aki gondol rám minden nap!

-Hálás vagyok, amiért látok! Sajnos sok embernek nem adatik meg a színek ismerete és a szemmel való tájékozódás!

-Hálás vagyok, hogy vannak barátaim!

-Hálás vagyok, hogy egészséges vagyok!

-Hálás vagyok, hogy jó családban nevelkedtem és hogy mindeg szeretettel várnak haza!


Köszönöm, hogy itt vagytok!


Írj le bármit, amiért hálás vagy! Legyen szó nagy dologról vagy kicsiről! :) Aki tud írni 5-öt, az utána 20at, 100at vagy 1milliót is! :)

2018. nov. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!