Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek az alacsony vagy...

Fiúk, nektek az alacsony vagy magas lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán értem miért kaptam nulla százalékot, amikor a kérdésre válaszoltam, teljesen adekvátan, kultúráltan és bármi bárkire negatív megjegyzés nélkül? Mi ér nulla százalékot, az, hogy férfiként 174 cm magas vagyok, az hogy gyakorlatilag minden nálam alacsonyabb lány tetszik, most komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi a túróért lett ez a válasz lepontozva???
2018. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, férfitársaim miért vannak oda annyira az alacsony lányokért. Hogy mennyire cuki, meg lehet dédelgetni, babusgatni, védelmezni, meg olyan kis aranyos, egyéb csöpögő jellemzők. Engem ez nem hoz lázba. Sőt.


184 cm vagyok és kifejezetten nem szeretem, hogy mindig megtalálnak a kiscsajok. És valahogy azt látom, minél alacsonyabb egy lány, annál inkább a magasabb fiúkra hajt.

Én a velem egymagas lányokat szeretem, nekem ez imponál, amikor a lány velem egymagas. Az ilyen lányok felé érzem a leginkább a vonzalmat. Akikkel mindig egymás szemébe nézünk. Egy ölelés is intimebb. Például, a fejünket is egymás vállára tudjuk tenni. Nem beszélve a szép hosszú lábakról.

De, sosem ez alapján választottam lányt, éppen ezért eddig csak egy volt, aki velem egymagas volt.


A társadalom vesztesei az alacsony férfiak és a magas nők. Az alacsony férfiak nem kellenek a nőknek, mert a legtöbb nőnemű még az egymagas hímet sem tűrné maga mellett, csak és kizárólag magasabbat. A magas nők meg csak egy elenyésző kisebbségnek jönnek be, mint én.

2019. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!