Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek maradnak...

Az olyan emberek maradnak egyedül, mint én?

Figyelt kérdés

Olyan különcnek érzem magam állandóan. Sokan azt hiszik unalmas vagyok, pedig csak érzem, hogy nem jövök ki velük és továbbá untat a beszélgetés pl. a szaktársaimmal, nem is erőltetem a dolgot. Valami hülyeségen nevetnek, én nem nevetek, fiúkról beszélnek, én nem, selfieket csinálnak, gyűlölöm, valami egyetemi programban rész akarnak venni, én nem - ilyenkor úgy érzem magam mintha lennék vagy 50. 19 vagyok, eddig kb. 3 emberrel találkoztam, akikkel őszintén jól éreztem magam. Lányokkal kevésbé jövök ki, nem tudom, talán mert ők jobban nyomatják a felszínes viselkedést, én pedig nem vagyok rá a hajlandó. Fiúk meg általában lányként tekintenek ám, és nem mondjuk barátként... Nagyon el vagyok keseredve, hogy mindig magányos leszek... Úgy értem, általában vannak körülöttem emberek, akikkel beszélhetek meg találkozhatok, de 99%ban nem érzem azt, hogy vele lehetek önmagam vagy hogy őszintén jól érezném magam, vagy hogy őszinte lenne a nevetésem

Túlgondolom? MI BAJOM VAN


2018. nov. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, ilyen vagy. Én is ilyen vagyok (30 feletti nő). Eleinte én is rágódtam ugyanezeken, ma már nem érdekel. Olyan vagyok amilyen, más is olyan amilyen. Engem sem érdekel a vihogás a semmin meg a szelfi meg a lájk. Nehezebb nekünk olyan embert találni akiben látunk valami érdekeset, nekem a legtöbb ember unalmas és sablonos, fárasztanak.
2018. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dettó csak F/20


A fő kérdésedre válaszolva inkabb azt mondanám, hogy az olyan emberek mint te találnak 0-2 igazbarátot a sok "sima" barát helyett. Nincs veled semmi baj csak egyszerűen más vagy mint az átlag, és más spektrumon mozogsz. Ebben persze az a nehéz, hogy nem könnyű ilyen barátokra lelned, de tudod nagy munka nagy jutalom.

2018. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Jó a tudat, hagy van ezzel más is így
2018. nov. 23. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk, persze, csak nem pörgünk a fősodrásban :)
2018. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!