Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok akik nem mernek kezdemé...

Lányok akik nem mernek kezdeményezni, örökre egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 18:20
1 2
 1/15 hidra12 ***** válasza:
0%
A pasinak kell kezdeményezni de , olykor nem mernek mert ha nem sikerül akkor addig piszkálják amig birják
2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért kéne mindig a pasinak kezdeményezni.

Pl.: Tetszek egy lánynak, akkor tegye meg az első lépést. Ha nem lép, akkor honnan tudjam meg, hogy tetszek neki?

A kérdéshez: Lányként nagyobb az esély, hogy kezdeményeznek nálad, szóval nem maradsz egyedül.

2014. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lányoknál nem olyan nagy az esély, mint a fiúknál...
2014. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy társkeresőre képpel és már válogathatsz is kedvedre.
2014. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
En sem mertem soha, megis van pasim, es elotte is sok lehetett volna... :-D
2014. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szép,és az nagyon fontos,itt is pontozzák a lányokat ki mennyit ér.
2014. okt. 15. 19:23
 7/15 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem vagy szép. Eljön az az idő is, amikor jön az èletedbe egy olyan fiu, aki téged làt majd a leggszebbnek. :)
2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem,hogy nagyon csúnya vagyok,de azért mert, a környezetemben pl annó a gimiben,valóban szebb lányok voltak nálam,na meg olyan srácok akiknek az olyan típusú lányok jöttek be.


Én teljes elkeseredésben voltam.Aztán bele kerültem egy olyan társaságban ahol az olyan típusú lányokat előbbre helyezték a könnyűvérű,ribizli gizis kinézetű lányoknál.Kaptam a bókokat.Bár párom még így sincs.


De nem szabad feladni. Igazából én nem keresek párt magamnak.Ha vmit erőltetek úgysem megy. Majd jön szépen magától minden.Csak kár,hogy még az utcán is ritkán látok olyan srácot aki tetszik.j aaa dee csajjal az oldalán :/


Deee nem fogunk egyedül maradni!! ;)



22/L

2014. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7


majd 80 évesen is ezzel a sablon szöveggel vígasztald.

2014. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülj ha egyedül maradsz... az jár a legjobban mindig akinek nem teszik tönkre mások az életét.
2014. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!