Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, akivel...

Ismertek olyan embert, akivel mindig kivételeztek a suliban és az életben nem lett jó élete?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivételezés alatt mit értesz?
2018. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy csak azért bánnak vele úgy ahogy, mert ismerik a rokonát, stb.
2018. nov. 24. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam. Őt mindig nagyon szerette a matektanárom, pedig nem volt egy lángész. A lány barátjanak a nagynénje volt. Mindent megengedett neki, hozta, vitte suliból, meg mindent megcsinált neki. Hiába rágta a szájaba a matekot, majdnem megbukott érettségin. Azóta elment inkább fodrásznak a leányzó.
2018. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem középiskolában nagyon gyakran pozitívam diszkrimináltak, sokszor mások előtt. Jutalmakat kaptam, agyon voltam dícsérve, osztályzatoknál is elő-előfordult.


Pedig nem ismerte a családomat senki se, csak nagyszülől által nevelt, félős és szerintem igenis autisztikus senki voltam.

Ha egy pszichológushoz rángattak volna el, azzal többre megyek, mint ezzel a pozitív diszkriminációval.



Egyelőre nincs jó életem, kuka végzettségek, adminisztrátori munka, pénzt nem sikerül félretennem...

2018. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!