Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek a közeletekben olyan...

Ismertek a közeletekben olyan embereket, akik egzisztenciálisan rendben vannak, szépen élnek, takarékosan, rendezetten, kedvesek, példamutatók, és nem csak a maguk kis társaságával, hanem mindenkivel kedvesek, önzetlenek, segítenek másokon?

Figyelt kérdés
És ismertek olyan munkahelyeket, ahol ilyen emberek dolgoznak, nincs furkálás, nyomulás, pletykálás, hazudozás stb?
2018. nov. 7. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Te melyik párhuzamos univerzumból írtad ki ezt a kérdést?
2018. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannamk ilyen emberek a környezetemben,bár nem sok.


Sok munkahelyen megy a pletykálás, ahol én dolgozom, ott is.Néha hazudozás is előfordul vagy a másik megtévesztése.

Olyankor megmondom a magamét az illető kollégának.

2018. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mesélnél ezekről az ismerőseidről, milyen helyen laknak, dolgoznak, vallásosak vagy sem, milyen a napi rutinjuk, hol lehet hozzájuk hasonlókkal ismerkedni?
2018. nov. 7. 10:13
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
A holland ismerőseink ilyenek. A közelemben még nem találkoztam ilyenekkel.
2018. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a célod ezzel.
2018. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom te is ilyen vagy kérdező. Környezetedben nincs ilyen?
2018. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nekem is külföldiek vagy vallásokat jutnak eszembe, de nem akartam idealizálni. Hátha másnak vannak ilyen magyar ismerősei. én csak a lakótelepi nyomort, közönyt látom magam körül.
2018. nov. 7. 10:20
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Magyarországon nincs ilyen ember. Itt a rosszindulat, az egoizmus meg a magyarkodás megy. Undorító.
2018. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak ilyen ismerőseim. Munkahelyet is láttam már ilyet. Persze pletyka mindenhol van, de ez nem feltétlenül rosszindulatú és ettől még lehet jó a csapat.
2018. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, igen, vannak. Sőt, általában azok, akiknek megvan az anyagi stabilitás, amit kemény munkával értek el, és nem úgy, hogy az ölükbe hullott, azokra jellemző az erkölcsi gazdagság is (magyarul nyugodtak, kiegyensúlyozottak, nem alázzák le azokat, akik rosszabb anyagi helyzetben vannak, mert nem felejtették el, hogy őmaguk honnan jöttek)
2018. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!