Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez komoly? (a többi lent)

Most ez komoly? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nyilvánosan megölelem, megpuszilom (homlokra!!) a hugomat, mert szeretem és olyan családban nevelkedünk, ahol kimutatjuk a szeretetünket egymás felé.

A gond az, hogy visszahallottam, hogy egyesek ez miatt perverznek tartanak, és ha az utcán vagy bárhol meglátnak, akkor ezt hangosan hiresztelik.


Nem értem, hogy lehetnek ilyen emberek! Nem tudnak semmit se rólam, se a családomról, nem értem milyen jogon bírálnak és minősítenek nyilvánosan!


Ezek szerint a gyerekét megölelő vagy puszilo szülő/nagyszülő láttán is így viselkednének?


Vagy annyira kiveszett a szeretet és annak kimutatása a családokból, hogy annak megléte egyesek számára már perverzió?


2018. nov. 25. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Az egyik osztálytársam anno az öccsével táncolt szalagavatón. Állandóan egymás ölében ültek, csiklandozták egymást, egymás nyakát puszilgatták. Nagyon zavarbaejtő volt. Lehet, hogy nekik normálisnak tűnt, de mindenki kínosan érezte magát tőle, pedig két ikerpár is volt az osztályban és még nekik is kellemetlen volt.
2018. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én látványosan kimutatnám a semlegességem. Magyarul leszarnám. Ha valakit bábként rángat az előítélet az nem érdemel kritikát a szememben
2018. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, rám is furán néznek amikor megölelem édesapám 20 évesen.

Vannak akik néznek és látnak is, és vannak akik néznek de nem látnak. Van akinek leesik, hogy valószínűleg egy család vagytok és van akinek nem. Nem tudsz ellene mit tenni.

2018. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mennyire viszed túlzásba. Lehet, hogy te nem úgy érzed, de kívülről máshogy látszik. Próbáld inkább otthon kimutatni a szeretetedet.
2018. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.



#1 és #4:

Nem visszük túlzásba a szeretetnyilvánítást nyilvánosan (találkozásnál, elköszönésnél ölelés, homlokpuszi +fogjuk egymás kezét mikor viszem suliba és ennyi), nem "lógunk" egymáson vagy ülünk egymás ölébe.


Ezért nem értem, hogy egyeseknek már ennyi is elég, hogy megszóljanak, sértegessenek és alaptalanul vádaskodjanak, mindezt úgy, hogy semmit se tudnak rólunk.



#2 és #3:

Próbálok nem foglalkozni a sértegetésekkel, bármennyire is igazságtalannak érzem ezt részükről.

2018. nov. 28. 09:32
 6/11 anonim ***** válasza:
értem, szóval sokkal kisebb nálad a húgod. én azt gondoltam a kérdés alapján, hogy majdnem egyidősök vagytok.
2018. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 25, hugom 12 éves.
2018. nov. 30. 08:42
 8/11 anonim ***** válasza:
ez nem perverz dolog ,viszont 12 már cikinek szokták tartani(legalábbis az én időmben az lett volna)
2018. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*12 évesen
2018. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fejezd ki nyugodtan máskor is a szeretetet ha valaki ezen szörnyülködik az nem neked fáj hanem neki. Mit foglalkozol vele? Ha valaki hülye és földhözragadt akar lenni hát legyen de csöndben.
2018. dec. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!