Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ennyire elfajzot...

Hogy lehetnek ennyire elfajzottak egyes férfiak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára, NEM általánosságban beszélek! De sokan tényleg annyira undorító stílust képviselnek, mintha nem is nőkkel, hanem valami véres ronggyal beszélnének. Regisztráltam a Jamuo-ra, most ez kezdi felváltani a tinder-t, mondom, kipróbálom, hátha sikerrel járok... 20 éves nő vagyok, és igen, beállítottam, hogy 24-40 éves korig keresek férfit komoly kapcsolatra. mégpedig azért, mert én már gyereket akarok max 2-3 éven belül, és tudom, hogy a legtöbb korombeli srác biztosan nem akar. a 30 felettieket preferálom, mert velük valahogy jobban megértem magam, na mindegy. erre rámírt egy fiatal csávó, hogy miért vagyok fent a társkereső appon. (az már luxus lett volna, hogy elolvassa a profilomon, ahol be van állítva, hogy komoly kapcsolatot keresek). na mindegy, leírtam neki. kérdezte, hogy komolyan 40 éveset is keresek, azt alkalmira akarom? mondom, nem, direkt idősebb férfiakkal szeretnék ismerkedni, és 40 még belefér nekem+gyereket is akarok hamarosan. erre csak azért is rákérdez, hogy addig azért szeretnék-e vele szórakozni, mert igaz, nem csinál nekem gyereket, meg nem tart el, de biztos jó lenne stb. hozzátenném, senkitől nem várnám el, hogy eltartson, van munkám, szóval nem a pénz miatt keresek idősebb pasit. mondom nem, nem szeretnék vele "szórakozni". erre a következő stílusban köszön el: "akkor sz*pjad a vén faszokat, csá". ez mi?!!! undorító, hogy miket meg nem engednek maguknak... kikéri magának, hogy egy nő nem akar tőle semmit? ki ő, hogy mindenki be kell, hogy hódoljon neki?!

2018. aug. 29. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Interneten arc nélkül sokat okyan stílust engednek meg maguknak, amit élőben, szemtől szemben nem mernének az arcukat adva felvállalni. Én is szoktam ezen az oldalon is hasonló levekeket kapni. Ilyenkor örülök, hogy erről meg arról az emberről is kiderült, hogy milyen, legalább el tudom kerülni. Nem érdemes rájuk időt szánni.
2018. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Csak dühös volt rád, mert a beállított kor miatt azt hitte, sugar daddyt keresel. És azért beszélt veled úgy, ahogy az olyan lányokkal szokás. Direkt meg akart bántani. Ne vedd magadra.
2018. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem csak és kizárólag férfiakra igaz. Sajnos minkét nem körében lehet találni hasonló megnyilvánulásokat. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen társkereső oldalakat sokan elsősorban "vadászterületnek" használják. A (tartós) kapcsolat eszükbe sem jut csak az alkalmi együttlét (még ha nem is ezt kommunikálják).
2018. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát de ez undorító, hogy semmit se tud rólam, és már ítélkezik... + az elején leszögezem, hogy nem akarok alkalmi kapcsolatot, de csak azért is erőlteti a témát, aztán ha offolom, még én vagyok a h*lye r****nc
2018. aug. 29. 15:33
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem facebookon írt egy 30 éves pasi. Említettem neki hogy nem szeretnék még gyereket a közel jövőben,nem tudok főzni,de nem is szeretnék. Erre lehordott mindennek. Nem csodálja hogy nem kellek senkinek.Meg hogy engem rég keféltek meg azért vagyok ilyen. 😈😈
2018. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Normális ember nem akar gyereket semmilyen életkorban, ha csak nem milliomos, valószínűleg az meg a karrier miatt nem vállalná.

20 évesen ne ilyen oldalakkal foglalkozz, mert 23-25 éves korodra igen hamar egyedül találod magad a nagyvilágban egy gyerekkel, és az esélyeid is gyakorlatilag a felére csökkennek.


Nagyon fiatal vagy még, mondhatnám most kerültél ki a tini korszakból, hirtelen akarsz mindent.

Aki közösségi oldalak résztvevője annak vállalni kell a véleményeket, szerinted miért vannak a másik oldalon, problémás, nőtlen emberek? Képtelenek a valóságban másokkal kommunikálni, azt hiszik az internet majd segít.

26F

2018. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Régen társkeresőztem, de én is sokszor meglepődtem, hogy miket kaptam.

Vagy a chat hőskorában. Az ilyenekre nagyon emlékszem:


-Szia

-Szia, honnan?

-Nyíregyháza. Nagyon kell egy nő. Nem érsz rá?

-Hát én Budapesten vagyok, meg azért jó lenne előtte ismerkedni is.

-Pedig kiverhetnéd nekem, hülye k...rva.


Majd kilépett a beszélgetésből és letiltott. :D

2018. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
"Normális ember nem akar gyereket semmilyen életkorban" elég ennyit elolvasni a mondandódból, hogy tudjam, hogy nem releváns.
2018. aug. 29. 15:38
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

De amúgy nőktől is kaptam érdekességeket, mindkét nemből sok az elmebeteg.

Tényleg próbáld kicsit lazábban kezelni az ilyen embereket, mert sok bunkó van és nehéz őket kikerülni az élet bármely területén.

2018. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem frusztráltak az ilyenek,mert a kutyának sem kellenek. És a többi nőn vezetik ezt le.
2018. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!