Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez komoly? (a többi lent)

Most ez komoly? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nyilvánosan megölelem, megpuszilom (homlokra!!) a hugomat, mert szeretem és olyan családban nevelkedünk, ahol kimutatjuk a szeretetünket egymás felé.

A gond az, hogy visszahallottam, hogy egyesek ez miatt perverznek tartanak, és ha az utcán vagy bárhol meglátnak, akkor ezt hangosan hiresztelik.


Nem értem, hogy lehetnek ilyen emberek! Nem tudnak semmit se rólam, se a családomról, nem értem milyen jogon bírálnak és minősítenek nyilvánosan!


Ezek szerint a gyerekét megölelő vagy puszilo szülő/nagyszülő láttán is így viselkednének?


Vagy annyira kiveszett a szeretet és annak kimutatása a családokból, hogy annak megléte egyesek számára már perverzió?


2018. nov. 25. 17:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#8:

Lehet, hogy a kézenfogás mások esetében már ciki 12 évesen, és lehet,a hugomnak is az lenne, ha nem lett volna egy kisebb traumája (az osztállyal mentek állatkertbe, a hugom szétszórt, kissé álmodozó és odafele a séta közben pár métert lemaradt, a töbiek befordultak egy sarkon, a hugom nem látta merre fordultak vagy hol vannak a többiek és bepánikolt.)

Pár perc volt az egész mert a tanár visszafordult érte, de a hugomba mély nyomot hagyott ez az eset és számàra a kézfogás a biztonsàgot jelenti, azt, hogy nincs egyedül.

2018. dec. 4. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!