Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy (17-18 éves) lány...

Ha egy (17-18 éves) lány véres, morbid dolgokat rajzol és rak fel a Facebook oldalára, akkor lehet hogy pszichopata?

Figyelt kérdés
Pl.félbevágott embereket,vérző embereket,magát pisztollyal fejbelövő embert stb.Ilyesmiket

2018. nov. 25. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem az. Csak egy feltűnési viszketegségben szenvedő csaj.
2018. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül de benne van a pakliban csak úgy mint egy olyan embernél aki virágokat rajzolgat...


Oké vicc nélkül én digitális rajzokat készitek és néha előfordul hogy sötétebb témájúak pl háború stb, ettől még nem vagyok pszichopata.


Egy rajzstilus nem elég bizonyiték hogy valakire rámondd "igen ő egy pszicho"..

2018. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban az ilyesmi elmegy. Az ilyenekre mondják, hogy "edgy"...
2018. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, lehet, hogy csak a művészi énjét csiszolgatja. Ez például egész jó (nem gondolom az alkotójáról, hogy pszichopata):

[link]

2018. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért a félbevágott földön fekvő ember durvább ennél
2018. nov. 25. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy ez a csaj és azt várod hogy valaki megmondja hogy pszicho vagy? Nem tudom mostanában divat a fiatalok körében hogy minél durvább mentális betegségeket/állapotokat szimulálnak és élvezik ezt az egészet.


Vaagy ha nem te vagy akkor meg mit érdekel téged? Ő igy fejezi ki magát és senkinek semmi köze ahhoz hogy miért teszi ezt.

2018. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi extra.


Elvégre elég megnézni a filmeket. Gyilkolás gyilkolás hátán, még egy Barátok közt szintű sorozatba is kell az erőszak. Horrorfilmek, könyvek, képregények, rémtörténetek.


Vagy csak elég megnézni azt a katasztrófaturizmust amit az emberek csinálnak egy baleset, vagy halott ember láttán.


Alapvetően a halál mint olyan mindig is erőteljesen megjelent az emberek életében, gondolkodásában, művészetében.

2018. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Nem,èn egy fiú vagyok,akinek tetszik ez a csaj :DD

2018. nov. 26. 02:21
 9/11 anonim válasza:
Ilyeneket én is szoktam rajzolgatni órákon füzetbe, főleg hogy kifejezzem a lelkiállapotom. Nem psziho, egyszerűen csak ilyen kedve van. Történik valami boldog vele és rögtön szivecskéket fog rajzolgatni
2018. nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Furcsa hogy a mai fiatalok rá vannak kattanva a mentális betegségekre és mind bizonygatni próbálja hogy neki mennyi van.

Szerintem a hülye olcsó szr sorozatok miatt van amik az egészet egyfajta ajándéknak állítják be.

Aztán tényleges mentális betegséget meg még egyik se látott vagy tapasztalt.


Nem. Elárulom hogy ennyitől nem lesz senki se pszihopata. Amúgy sem egy menő dolog. Filmeket lehet csinálni belőle mert hangzatos hogy milyen "érzéketlen", durva és célvezérelt az illető, meg milyen manipulatív. De az esetek jelentős részében csak egy nyomorék önsorsrontó idiótáról van szó aki a környezetével együtt szenved ettől az egésztől.

2018. nov. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!