Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ekkora hatással rám?

Hogy lehet ekkora hatással rám?

Figyelt kérdés

Van egy banda, akinek az énekeséért halálosan oda vagyok. Ha csak meghallom a hangját, azonnal könnybe lábad a szemem, és elsírom magam. Annyira gyönyörűségesnek tartom.

Már 15 éve, mióta először hallottam, minden egyes nap elkísér az érzés és minden nap szoktam őket hallgatni.

Nem tartom normálisnak, sőt gyerekesnek tartom,, hogy még 28 évesen is ezt érzem.

Hogy tudnám kevésbé imádni? Mit tehetnék ellene, hogy ne érzékenyüljek el a puszta gondolatától is?

Nemsokára lesz koncertjük a közelben, ahol személyesen találkozhatok és beszélhetek majd vele. Hogyan adhatnám a tudtára, hogy szeretném megismerni a való életben is, anélkül, hogy elrémisszem, vagy hülyének nézzen teljesen?

Általában lefoglalom magam, van munkám és tanulok is, a barátaimmal is sokat találkozunk.

28/N



2018. nov. 26. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok, mint Te! :) csak én már nem találkoztatok vele, mert meghalt, a banda meg feloszlott:( de remélem neked összejön és szerintem egyáltalán nem ciki :)) 21N
2018. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki az?
2019. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!