Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne legyen...

Hogy érjem el, hogy ne legyen rám ekkora hatással a környezetem hangulata?

Figyelt kérdés
Próbálok harmóniában lenni önmagammal, meditálni, feltöltődni, pozitív lenni stb Erre sok időt és gondot fordítok. De mindez semmit nem ér, ha pl a párom hazajön a munkából, fáradtan, rosszkedvűen, dühösen és én totál átveszem ezt az állapotot, és rögtön semmivé foszlik a kiegyensúlyozott hangulatom. Ez ellen lehet valamit tenni? Hogy a környezetem ne húzzon le állandóan?
2016. máj. 23. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Valószínűleg empata vagy, nézz utána.
2016. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Lehet. Legyél közömbösebb egy kicsit, ezen kívül ha pozitívan viselkedsz, azt ő is át fogja venni szerintem. Nem csak a negatív tud lehúzni, hanem a pozitív fel is tud emelni.
2016. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) A párodnak is harmóniában kellene lennie önmagával. Segíts neki hogy valami módon elérje, írásod alapján értesz hozzá. :)


2) Olvasson a párod - vagy Te - a sztoicizmusról, pont arról szól hogy kezelje az ember a világot és az abból adódó érzelmi problémákat. Epiktétosz kézikönyvecskéje csak 24 oldal és könnyen emészthető (az előszó nehezebben emészthető mint az egész könyv). Félreértés ne essék, nem azt mondom hogy légy sztoikus, de jó ötleteket ad a problémák kezelésére. Ingyenesen letölthető innen: [link]

2016. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PErsze. Szakíts a pároddal és keress mást.
2016. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!