Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt a fiúknak,...

Miért mondják azt a fiúknak, mikor egy lánnyal veszekszik, hogy "mivan szűz vagy"?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt hiszik, hogy frusztrált.
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ennek még csak a "mi van ßuzi vagy?" verzióját láttam de jó tudni hogy van még egy beszólás amivel érzékeny területen belelehet rúgni a másikba.
2018. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdeztem,mert sosem ertettem ez mit is jelent pontosan. Egyebkent bocs,de szanalmas,hogyha olyan beszolasokat gyujtesz,amivel direkt sérelmet akarsz okozni egy másik embernek.
2018. nov. 26. 18:45
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Le kellene szoknom arról hogy azt feltételezem hogy az embereknek van akkora agyi kapacitásuk értik az iróniát és a szarkazmust...

(2-es voltam)

2018. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam ezt a beszólást :D
2018. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen beszólogatásai vannak, azzal jobb nem foglalkozni. De ha poénnak szánja, akkor nem gáz.
2018. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenkibe ott rúgnak bele ami érzékeny terület. Egy kopasz embernek akit ez zavar azt fogják mondani hogy "Mi van? Még mindig nincs hajad?" egy alacsony embernek a magasságát fogják kihangsúlyozni, férfiaknak a férfiasságát fogják kétségbe vonni, a nőknek meg a női mivoltát.


Azért mondják mert tudják hogy érzékenyen érint. A legjobb amit ilyenkor tehetsz, hogy elengeded a füled mellett, és fél perc múlva oda mérsz neki nyugodtan és burkolva valami hasonló övön alulit. A "Mi van, megint megjött?" általában működik a nőknél. Mint a férfiaknál az "Ennyire zavar hogy kicsi?"

2018. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gratu hogy kepes voltal jelenteni a valaszomat,csak azert,mert megmondtam neked,hogy nem mas a h*lye es te a tokeletesség,hanem fordítva.🤣🤣🤣
2018. nov. 26. 21:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem én jelentettem hanem valaki más de nyugodtan fröcsögj itt is meg privátba is tovább.
2018. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaja biztos nem te jelentetted persze.🤣 El is hiszem.:D
2018. nov. 27. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!