Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet p4-es a citológia...

Lehet p4-es a citológia eredménye, ha valakinek nincs semmi tünete?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hogyne. Tipikusan az az eset, amikor az illető jó időben került szűrővizsgálatra. Hamar fogadja el a terápiát és pár hónap múlva gyógyult lehet.
2018. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, sajnos velem is ez történt.
2019. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Megérkezett a cytológia leletem, ASC-US, kóros hámelváltozás. Valakinek volt már hasonló?

A héten érkezett meg a leletem amely nem lett telsjesen negatív. A doki nem javasolt kezelést,csak egy ismételt vizsgálatot fél év múlva. Volt már valakinek hasonló? Mik a tapasztalatok? Javulhat magától?

Miért mondja rám mindenki, hogy ugyanolyan ember vagyok, mint a barátok köztbe Berényi Miklós?

Egyáltálan az ki a F..om? Mien ember ő?Az jó vagy rossz?Tuljdonságaim:Kitartó,céljaim elérem,szeretek írányitani,vezetni,parancsolni,dirigálni,dolgozni,beszélni,és bosszúállós tipus vagyok,tehát velem nem érdemes újjat húzni..:) El taposom,aki rosszat akar...

Jód negatív reakció?

Ujjbegynyi elvékonyodott laphám kórós ereződés nélkül , itt jód negatív reakciót ad ki. Ez bajt jelent? cytologia Csak jövő héten lesz meg, de nagyon félek. Volt már valakinek hasonló? Orvost kérdeztem de azt mondta nyugodjak meg , ( mi mást is mondhatna? )




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!