Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha Ti vásárló...

Ti mit tennétek, ha Ti vásárlóként bemennétek a boltba és egy idegent lopáson kapnátok - amit az eladók meg a biztonságiak nem vesznek észre?

Figyelt kérdés

Egy lopással kapcsolatos kérdést láttam ma a Gyakorin és róla eszembe jutott ez; gondoltam felteszem.


Arra volnék kíváncsi, hogy Veletek megesett e bármikor, hogy észrevettétek, hogy valaki éppen lop, de csak Ti láttátok (akár valami olcsót, de olyat mint kenyér vagy a kutyájának olcsónbb konzerv vagy akár drágábban, mint pl valami márkás alkoholos ital).


Ha ilyen megesett, mit tettetek? Vagy mit tennétek, ha ez történne?



2018. nov. 27. 09:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek a hatossal. Egyszer ellopta egy nő anyam táskáját, ott futottunk utána, egy biztonságiőr sem kapta el (Auchanban voltunk) en még pici voltam nem hagyhatott ott hogy kergesse.

Tőlem az egész boltot ellophatnák, akkor sem érdekelne. A multik amúgyis legnagyobb tolvajok szerintem.

Ráadásul a spicliség tényleg undorító.

2018. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!