Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kínaiak szerint a fehér...

A kínaiak szerint a fehér nyugati ember pusztulást hoz a világra. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Azt is hozzá teszik hogy a nyugati ember dekadens, bomló, hanyatló, visszaeső, megalázza szexuálisan a barátnőjét, és a megcsalás is jellemző nyugati embereknél a legjobban, valamint az agresszívitás az emberekkel szemben. Ronda szemkontaktusok az utcán stb. Szóval a kínaiak okosabbnak tartják magukat mint a nyugatiak. Mi a véleményetek erről? Ezen kívül azt is mondják rólatok hogy szemeteltek.
2018. nov. 27. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kínaiak?

Még ha a hawaiiak mondanák,talán.

Nem akarom dícsérni magunkat,mert van még hova fejlődni lelkiekben meg nemzettudati minőségben.


Amúgy, te nem vagy nyugati ember?

2018. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Rólatok? :D


Te mivel vagy jobb?


Szerintem menj el Kínába és nézz szét egy kicsit és meglátod, hogy mi a helyzez ott és itt :)

Én voltam ott. Gyönyörű de sok gond van ott is a környezettel.


Kínaiak szerint* általánosítól?

2018. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Jjjja, teljesen jogosan vádol meg a legnagyobb üvegházgáz-kibocsátó ország, hogy a nyugati országom pusztulást hoz a világra.. ez így teljesen korrekt kijelentés, nem is vitatható :D
2018. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hollófernyiges ***** válasza:

[link]

Ez ilyen 'bagoly mondja a verébnek' szituációnak látszik.

2018. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"rólatok"? Miért, te mi vagy, talán valami fekete afrikai bevándorló?

Szemetelés? :D LOL! Szerinted Kínában, ahol több mint 1 milliárd ember él, egy darab eldobott papírfecni sincs az utcákon? Ne légy ennyire naiv.

2018. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt? Az államilag cenzúrázott kínai interneten? Vagy ki mondta ezt neked? Azt átlagkínai, aki havi 300 órát dolgozik a magyar minimálbér összegének megfelelő jüanért?


Biztos jó hely Kína, én is szívesen laknék ott! (nem)

2018. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Forrás?

Én csak az itt élő kínaiakról tudok véleményt mondani, de szinte kivétel nélkül mind szerények, szorgalmasak, udvariasak és maximálisan be tudtak illeszkedni. Két pozitív példát is tudok említeni az elmúlt 1-2 hónapból:

Az egyik kínai kisboltnál egy cigány házaspár állt előttem, akik semmit nem vettek, viszont megállás nélkül szekálták és sértegették a fiatal kínai eladónőt, aki nem szólt vissza, csak csendben tűrte. Mikor végre eltűntek, a lány rögtön kedvesen rámmosolygott, és kérdezte, hogy mit adhat. Nekem meg égett a pofám, hogy ilyen alakokat kell elviselnie itt, Budapesten, mint ez a roma pár. Aztán nemrég a Combinóra felszállt egy hajléktalan és pénz kunyerált. Végigjárta a villamost, de senki nem adott neki egy fillért sem (engem is beleértve), viszont a villamos végében állt 3 kinai pasi, ők adtak (mindhárman, külön-külön).

Szóval, a kínaiaknál rosszabb kisebbségünk sose legyen! :)

2018. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző,neked valami baj van a látásoddal?
2018. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Source: trust me bro
2018. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sem a látásommal, sem a szövegértésemmel nincs baj. A kommentemmel azt akartam érzékeltetni, hogy bár bőven lenne okuk a panaszra velünk, európaiakkal szemben, de még egy rossz szót sem hallottam tőlük. (Továbbra is kiváncsian várom a forrást, linkkel együtt.)
2018. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!